Žinovų klubas | Terra Publica

Žinovų klubas

Vytas V. Petrošius, Vytautas Kandrotas

15,99 

+ -

Autorius: Vytas V. Petrošius, Vytautas Kandrotas

Iliustratorius: Vytautas Kazla

Leidykla: Terra Publica

Metai: 2022

BAR kodas: 4779054890221

Svoris: 400 g

Išmatavimai: 230 × 165 × 50 mm

Tipas: Žaidimai

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 10+

Žaidėjų skaičius: 2-6 žaidėjams arba komandoms


Jau nuo 2010 metų knygynų tinklo „Vaga“ organizuojami protmūšiai dabar gyvuos ir stalo žaidimo formatu – sveiki atvykę į „Žinovų klubą“! „Žinovų klube“ dėl nugalėtojo titulo kaunasi sumaniausi ir daugiausia įdomių faktų žinantys protmūšių entuziastai. Iš viso anksčiau organizuotuose žaidimuose dalyvavo daugiau nei 10 000 žmonių, užduota ir patikrinta virš 1000 klausimų. Šiandien leidyklų „Vaga“ ir „Terra Publica“ iniciatyva tapti „Žinovų klubo“ nariu galite ir Jūs, juk žaidimas – jau Jūsų rankose! „Žinovų klubas“ puikiai tiks tiek per aktyvų protmūšių vakarėlį, tiek norint praleisti įdomų vakarą namuose. Dinamiška žaidimo eiga pažadins sveiką konkurencijos jausmą, norą nugalėti, įtrauks ir suintriguos suaugusiuosius ir vaikus. Klausimai kortelėse sugrupuoti taip, kad būtų įdomu žaisti ne tik patyrusiems žaidėjams, bet ir naujokams. Kortelės suskirstytos į 5 temas: „Lietuva“, „Pasaulis“, „Kalba ir literatūra“, „Istorija“, „Įvairenybės“. Temų pasirinkimą lemia šešiasienis kauliukas. Žaidimo tikslas – pirmam surinkti sutartą skaičių taškų. Žaidimas skirtas 2–6 žaidėjams arba komandoms. Rekomenduojamas amžius – nuo 10 metų.

Žinovų klubas

15,99 

     
Viso kaina: 25,98 

„Žinovų klubas“ – greitas trivia stiliaus stalo žaidimas, kuriame yra 600 klausimų iš 5 temų. Temų pasirinkimą lemia šešiasienis kauliukas. Išridenus 1–5 akis, gaunamas klausimas iš tam akių skaičiui priskirtos temos. Išridenęs 6 akis, žaidėjas gali pasirinkti, į kurios temos klausimą atsakyti.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Žinovų klubas”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos