Kamilis, kuris mato rankomis | Terra Publica

Kamilis, kuris mato rankomis

Tomasz Małkowski

7,03 8,79 

+ -
Granice.pl išrinkta geriausia pavasario knyga vaikams, 2017 m.
Granice.pl išrinkta geriausia metų knyga vaikams, 2017 m.
Child Friendly World konkurso apdovanojimas, 2018 m.

Autorius: Tomasz Małkowski

Iliustratorius: Joanna Rusinek

Vertėjas: Odeta Venckavičienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 64

ISBN: 978-609-473-274-4

Svoris: 380 g

Išmatavimai: 206 × 266 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Lenkų

Rekomenduojamas amžius: 6+


Penkiametis Kamilis mato ne akimis, o rankomis. Ar dėl tokios supergalios reikėtų jo bijoti? O gal gailėtis ar perdėtai rūpintis? Jokiu būdu! Nors jis mato kitaip, bet yra toks pat berniukas kaip ir jo bendraamžiai. Kartais didelis nutrūktgalvis. Kartais susipeša su vyresne seserimi. Bet dažniausiai jis mielas, draugiškas, linksmas ir pats geriausias brolis. Knyga atveria nepažįstamą aklųjų pasaulį, kuriame galima matyti rankomis. Moko tolerancijos ir pagarbos.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Knygos leidimą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Kamilis, kuris mato rankomis | Kamilis ypatingas, jis turi supergalią – mato ne akimis, o rankomis. Tokia Kamilio supergalia daugelį trikdo. Kaip reikėtų elgtis su aklu vaiku? Vieni puola padėti, kiti atvirkščiai – yra šiurkštūs ir nemandagūs. Ir vieniems, ir kitiems prireikia šiek tiek laiko, kad suprastų, jog Kamilis – toks pats vaikas kaip kiti. Kartais didelis nutrūktgalvis, bet dažniausiai mielas, draugiškas ir labai linksmas.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Knygos leidimą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Autorius

Tomasz Małkowski (g. 1966) pagal išsilavinimą pedagogas, pagal profesiją – istorikas. Jis yra ne tik apdovanotas rašytojas, bet ir vidurinės mokyklos istorijos vadovėlių autorius. Kartu su žmona ir vaikais gyvena  Gdanske. Jam patinka keliauti ir susitikti su žmonėmis. Laisvalaikiu su taksu leidžiasi į ilgus žygius, mokosi užsienio kalbų.

Iliustratorė

Joanna Rusinek (g. 1978) studijavo anglų kalbos pedagogiką, vėliau dailės pedagogiką, kol galiausiai baigė Krokuvos dailės akademijos Grafinio dizaino fakultetą. Ji kuria eilėraščius, dainas ir kitokius grožinius kūrinius, iliustruoja knygas vaikams, kuria animacinius filmus. Mėgsta skaniai pavalgyti ir žiūrėti gerus filmus – pageidautina tuo pačiu metu.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Kamilis, kuris mato rankomis”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos