IQ ringas Nr. 3 | Terra Publica

IQ ringas Nr. 3

Julija Matulaitė, Dalia Ramančauskaitė

9,79 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Autorius: Julija Matulaitė, Dalia Ramančauskaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Svoris: 235 g

Išmatavimai: 153 × 108 × 27 mm

Tipas: Žaidimai

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 10+

Žaidėjų skaičius: 1-4


Nauja lenta, nauji klausimai, netikėtumo kortelės, žaidimo figūrėlės! Tai trečiasis kortelių žaidimas „IQ ringas“. Jį sudaro 270 naujų klausimų iš laidos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Kiekvieną papildinį galite naudoti kaip atskirą žaidimą arba jų korteles maišyti kartu. Kortelių žaidimą „IQ ringas“ Nr. 3 sudaro 110 kortelių (90 klausimų kortelių, kuriose yra po 3 skirtingo sudėtingumo – 1, 2 arba 3 taškų vertės – klausimus; 14 specialiųjų kortelių, iš kurių sudėliojama atnaujinta žaidimo lenta; 6 netikėtumo kortelės), atsakymų knygelė ir žaidimo figūrėlės. Žaisk kortelių žaidimą „IQ ringas“ Nr. 3 ir kunkuliuojančios emocijos iš „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ filmavimo studijos persikels į tavo namus!

        
Viso kaina: 57,77 

Autorius

Projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prodiuserės Julija Matulaitė ir Dalia Ramančauskaitė jau seniai nelaiko šio projekto savo darbu. Jis tapo erdve nuolat augti, skaityti, domėtis, tobulėti. Drauge užaugo ne viena „tūkstantukų“ karta – šie vaikai ne tik dalyvauja televizijos laidose, bet ir yra kviečiami į kitus projektus, protų mūšius, dainų šventes, valstybinius renginius. O laidos perkėlimas į kortelių žaidimą prodiuserėms buvo labai natūralus procesas: juk daugiau nei per dešimtmetį sukurta, perskaityta, suredaguota, atmesta ar patvirtinta, o tada užduota dešimtys tūkstančių klausimų.

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos