Akimirkos iš turizmo parodos ADVENTUR

Dalinamės akimirkomis iš turizmo parodos ADVENTUR, kurioje pristatėme net tris naujas knygas.

Vytautas Kandrotas yra išleidęs kelias dešimtis knygų apie  Lietuvą, o šįkart skaitytojams siūlo pažinti Prancūziją – kaip pats sako, savo antrąją mylimiausią šalį po gimtinės. „Pažink Prancūziją“ – neoficialus kelionių po Prancūziją vadovas, skirtas žmonėms, besižavintiems šia šalimi, norintiems ją geriau pažinti ar tik besiruošiantiems aplankyti. ADVENTUR įvyko „Pažink Prancūziją“ knygos pristatymas, kurio metu Vytautas Kandrotas supažindino su Prancūzijos neatrastomis lankytinomis vietomis, papasakojo apie poilsį Prancūzijos kalnuose bei paplūdimiuose ir pasidalino patarimais keliautojams.

Anželikos ir Rimvydo Laužikų knyga „Graikija. Alyvmedis, vynmedis ir laivas“ – tai neoficialus kelionių po žemyninę Graikiją ir Kretą vadovas, skirtas norintiems geriau pažinti šią šalį, planuojantiems ją aplankyti. Skaitytojas sužinos daug įdomių faktų apie antikinę, bizantiškąją, Osmanų laikotarpio ir šiandieninę Graikiją, susipažins su Graikijos kultūros palikimu, tradicijomis, Graikijos ir Lietuvos sąsajomis. Pristatymo metu autoriai pasidalino su klausytojais vietomis, kurias verta aplankyti, graikų kultūros ypatumais ir šmaikščiomis istorijomis.

Profesionalūs pirtininkai, Rimas Kavaliauskas ir Birutė Masiliauskienė, knygoje „Pirtis“ atsako į daugelį pirties mėgėjams rūpimų klausimų: kokia pirtis egzistavo prieš kelis amžius, kuo skiriasi įvairių šalių pirtys, kokios pirties tradicijos gyvos šiandien, kuo pirtis naudinga sveikatai, ką veikti pirtyje, kuo ypatinga moterų ir vyrų pirtis, ką reikia žinoti ruošiantis įsirengti nuosavą pirtelę. Knygos pristatymo metu buvo supažindinta ne tik su lietuviškos pirties ypatumais, procedūromis, bet autoriai pristatė profesionalios pirties Lietuvoje skatinimą, inovacijas bei pripažinimą pasaulio mastu.