Atšyla oras ir mus pasitinka alergijos

„Klimato šiltėjimas kelia sunkumų ir alergiškiems žmonėms. Dėl to didėja žiedadulkių koncentracija ore, augalai anksčiau sukrauna žiedus, o žydėjimo periodas, prasidėjęs anksti pavasarį ar net žiemą, kaip šiais metais, nusitęsia iki pat rudens. Alergijos sukelti simptomai neigiamai veikia įvairias gyvenimo sritis, sveikata nors ir pagrindinė, bet ne vienintelė jų: sutrinka socialiniai ryšiai, alergiški žmonės ar juos prižiūrintys negali visavertiškai dirbti, tad nukenčia finansiškai“, – teigia visuomenės sveikatos ugdymo ir gyvensenos medicinos specialistė, knygos „Ačiū, ne – aš alergiškas!“ autorė Vaiva Lukošienė.

Dalinamės knygos Vaivos Lukošienės interviu apie pavasarį ateinančias alergijas žiedadulkėms ir ne tik. Vaiva pasakoja apie alergijas kosmetinių priemonių ingridientams ir kaip susidraugauti su užpuolusiomis alergijomis. Skaitykite straipsnį čia.

Likus namie – nuolaidos knygoms!
Grafinio dizaino ir maketavimo praktika
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos