Darbo skelbimas: ieškome turizmo literatūros projektų vadovo | Terra Publica

Darbo skelbimas: ieškome turizmo literatūros projektų vadovo

Turizmo literatūros projektų vadovas

Kaunas – VšĮ „Terra Publica“

Darbo pobūdis

  • Turizmo ir užsakomųjų leidinių projektų administravimas ir valdymas.
  • Tiesioginis darbas su projektų dalyviais: autoriais, fotografais, iliustratoriais, vertėjais, užsakovais ir kt.
  • Su projektais susijusių dokumentų rengimas ir sudarymas.
  • Naujų leidybinių projektų kūrimas ir įgyvendinimas, idėjų generavimas.
  • Iškilusių problemų sprendimas, įmonės interesų užtikrinimas.
  • Dalyvavimas įmonės rinkodaros programoje.
  • Darbas visą darbo dieną.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas.
  • Ne mažiau kaip 2 metų patirtis projektų administravimo srityje.
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu).
  • Komunikabilumas, derybų vedimo įgūdžiai.
  • Sisteminis mąstymas, greita orientacija, organizuotumas, kruopštumas.
  • Gebėjimas laisvai ir rišliai reikšti mintis žodžiu ir raštu.
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
  • Ne trumpesnis nei 2 metų vairavimo stažas (B kategorija).

Privalumai

  • Patirtis, žinios turizmo, kultūros srityje.
  • Administracinio darbo patirtis leidykloje ar redakcijoje.
  • Žurnalistinio darbo patirtis.
  • Komandinio darbo su viešaisiais pirkimais, projektais patirtis.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą, kuris priklauso nuo rezultatų.
  • Socialines garantijas ir socialiai atsakingą aplinką.
  • Darbą augančioje, novatoriškoje, draugiškoje kompanijoje.
  • Galimybę realizuoti savo idėjas.

Kita informacija

Leidykloje laukiami iniciatyvūs, kūrybiškai mąstantys žmonės, sugebantys racionaliai ir efektyviai spręsti jiems iškeltas užduotis.

Atlyginimo fondas 910 €/mėn.

CV priimami el.paštu [email protected] iki 2020 m. sausio 31 d.

Pažink Prancūziją su Vytautu Kandrotu
Terra Publica dalyvauja ADVENTUR parodoje
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos