Miestų konkursas: Nacionalinės ekspedicijos dalyvių apsilankymas

Miestų konkursas: Nacionalinės ekspedicijos dalyvių apsilankymas

Mėnesį trukęs miestų konkursas dėl Nacionalinės ekspedicijos dalyvių Edmundo Jakilaičio ir Selemono Paltanavičiaus apsilankymo daugiausiai balsų sulaukusiame mieste baigėsi. Konkurse aktyviai dalyvavo netgi 73 miestai, iš kurių daugiausiai balsų surinko miestas Biržai. 2019 m. rugsėjo 25 d. 18 val. visus kviečiame į Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešąją biblioteką, Biržų pilies rūmuose į Nacionalinės ekspedicijos knygų pristatymą ir susitikimą su E. Jakilaičiu ir S. Paltanavičiumi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadangi konkurse labai aktyviai dalyvavo ir kitų miestų gyventojai, nuspręsta ir kitiems miestams padovanoti Nacionalinės ekspedicijos dalyvio, gamtininko Selemono Paltanvičiaus apsilankymą jų mieste. Kviečiame į renginius:

2019 m. rugsėjo 25 d. 13 val. Rokiškio savivaldybės Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje.
2019 m. lapkričio 7 d. 17.30 val. Anykščių raj. sav. L. ir S. Didžiulių viešojoje bibliotekoje.
2019 m. lapkričio 20 d. 17.00 val. Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pristatome susitikimo dalyvius Biržuose – Edmundą Jakilaitį ir Selemoną Paltanavičių:

Edmundas Jakilaitis – vienas žymiausių Lietuvos žurnalistų, laidų vedėjas, prodiuseris. Jis mėgsta aktyvų laisvalaikį, be to yra Šaulių sąjungos narys, Šaulių sąjungos Vilniaus rinktinės Tauro kuopos I-o būrio Pelėdų skyriaus vadas. Edmundas Jakilaitis – vienas šio pažintinio projekto sumanytojų.

Selemonas Paltanavičius – žymus biologas, gamtininkas, fotografas, rašytojas. Nuo 1991 metų jis yra Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Selemonas Paltanavičius – trijų knygų apie LRT Nacionalinės ekspedicijos keliones autorius.

 

Susitikimų metu bus galimybė įsigyti visas Nacionalinės ekspedicijos knygas ir gauti dalyvių parašus.