Žaliasis kristalas | Terra Publica

Žaliasis kristalas

Vojtěch Matocha

9,99 

+ -
„Teachers’“ apdovanojimas
„Night Sleepers“ apdovanojimas
3 vieta „Children’s Heart Book“ rinkimuose
Nominuota „Magnesia Litera“ apdovanojimui
Nominuota „Golden Ribbon“ apdovanojimui
Nominuota Jiří Orteno apdovanojimui

Autorius: Vojtěch Matocha

Iliustratorius: Karel Osoha

Vertėjas: Aigustė Vykantė Bartkutė-Poderienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2023

Puslapių skaičius: 270

ISBN: 978-609-473-297-3

Svoris: 539 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Čekų

Rekomenduojamas amžius: 10+


Žėrinčios Prahos viduryje plyti paslaptingas rajonas. Niekas nežino kodėl, bet ten neveikia elektra, nevažiuoja tramvajai, neįsijungia radijas, o mobilieji telefonai nepagauna signalo. Vietiniai tą vietą vadina Nuosusa. Šioje paslaptingoje vietoje trims draugams teks įminti seną paslaptį. Ji tokia nepaprasta, kad visiems laikams gali pakeisti pasaulį. Vaikams ant kulnų nuolat lipa blogiukai, o Nuosusoje dar niekad nebuvo taip tamsu, tylu ir pavojinga. Ar išdrįsi į ją įžengti? „Žaliasis kristalas“ jungia Jaroslavo Foglaro ir Jules’io Verne’o knygų magiją, Jo Nesbø kūrinių įtampą ir tiek paslapčių, kiek rastume Dano Browno kūrinyje „Da Vinčio kodas“.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Autorius

Autorius Vojtěch Matocha (g. 1989) studijavo matematiką. Šiuo metu kuria programines įrangas mobiliesiems telefonams. Istorijas ėmė rašyti gimnazijoje. Nuo tada sėkmingai dalyvavo keliolikoje literatūrinių konkursų, rašo recenzijas portalui „iLiteratura“. „Žaliasis kristalas“ – jo literatūrinis debiutas.

Iliustratorius

Iliustratorius Karel Osoha (g. 1991) yra vienas žymiausių Čekijos jaunosios kartos komiksų kūrėjų. Sulaukė pripažinimo, kai sukūrė internetinį komiksą „Pynė“. Nuo 2009 m. kuria savo tinklaraštį. 2018 m. baigė animacijos studijas Prahos scenos menų akademijoje, tačiau didžiausia jo aistra tebėra komiksai. 2017 m. pelnė geriausio Čekijos menininko apdovanojimą „Muriel“.

Vertėjas

Vertėja Aigustė Vykantė Bartkutė (g. 1977) Vilniaus universitete baigė čekų kalbos ir literatūros bakalauro studijas. Studijuodama stažavosi Čekijos Respublikos Pilzeno universitete. Iš čekų ir slovakų kalbų verčia poeziją, filmų tekstus, suaugusiųjų ir vaikų literatūrą.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Žaliasis kristalas”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos