Laiko skrynia | Terra Publica

Laiko skrynia

Andri Snær Magnason

7,99 

+ -
Islandų literatūros premija, 2013 m.
Knygynų premija, 2013 m.
Vakarų Šiaurės šalių vaikų literatūros premija, 2014 m.
Reikjaviko vaikų literatūros premija, 2014 m.
Nominuota Šiaurės Tarybos literatūros premijai, 2014 m.
Pateko į The Green Earth Book Award garbės sąrašą, 2020 m

Autorius: Andri Snær Magnason

Vertėjas: Vaida Jankūnaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 320

ISBN: 978-609-473-195-2

Svoris: 570 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Islandų

Rekomenduojamas amžius: 12+


Seniai seniai gyveno godus karalius, kuris užkariavo visą pasaulį. Bet jam to buvo maža – karalius troško sustabdyti laiką. Vieną dieną nykštukai į rūmus atgabeno skrynią, skaidrią kaip stiklas, nuaustą iš tokių tankių voratinklio gijų, kad pro jas neprasiskverbė net laikas. Karalius į skrynią paguldė gražuolę dukterį… Kai Sigrunos laiko dėžė atsivėrė, aplinkui tebuvo džiunglėmis apaugęs miestas. Kas atsitiko pasauliui, kol ji miegojo? Knygoje „Laiko skrynia“ plėtojamos dvi siužeto linijos: į siaubingą dabarties pasaulį įterpiami mitiniai pasakojimai, kurie veikėjams turi padėti išsiaiškinti, kas dabar yra blogai ir ką reikia daryti, kad pasaulis pasikeistų. Knygos „Laiko skrynia“ leidimas iš dalies finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“.         Knygos leidimas iš dalies finansuotas Lietuvos kultūros tarybos. Knyga pateko į 2021 m. geriausių verstinių knygų vaikams ir jaunimui sąrašą. Knygą „Laiko skrynia“ iš islandų kalbos išvertusi vertėja Vaida Jankūnaitė nominuota Adomo Druktenio premijai už reikšmingiausią ir meniškiausią vertimą paaugliams.

Laiko skrynia

7,99 

     
Viso kaina: 15,98 

 

Autorius

Andri Snæris Magnasonas (g. 1973) – populiarus islandų vaikų rašytojas, pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą (Islandijos literatūros premija apdovanotas net 2 kartus). Jo knygos vaikams išverstos į 30 pasaulio kalbų. Autoriui rūpi gamtosauga, klimato atšilimas. Jis net kandidatavo į prezidento postą Islandijoje ir iš 14 kandidatų liko antras! Islandai pripažįsta, kad A. S. Magnasonas būtų buvęs puikus Islandijos prezidentas, bet kadangi jis yra nuostabus autorius, labai džiaugiasi, kad rinkimų nelaimėjo. Kas tada būtų rašęs knygas vaikams?

Vertėjas

Vaida Jankūnaitė (g. 1994) – redaktorė ir vertėja, baigusi lietuvių filologijos studijas Vilniaus universitete, studijavusi islandų kalbą ir literatūrą Islandijos universitete (Háskóli Íslands) ir senąją anglų ir keltų literatūrą Airijoje (University College Cork). Vertėja tyrė Šekspyro vertimus į lietuvių kalbą savo bakalauro darbe, yra vertusi islandų prozos periodinei spaudai ir siekia populiarinti Lietuvoje dar mažokai pažįstamą islandų literatūrą. „Laiko skrynia“ – pirmasis jos verstas romanas. Kai neverčia ar neredaguoja, Vaida mėgsta piešti iliustracijas ir svajoti.

Iliustratorius

Ugnė Rudinskaitė (g. 1995) – perspektyvi jauna dailininkė. Kilusi iš menininkų šeimos, nuo mažens dalyvauja kūrybinėje veikloje: devynerių metų buvo nominuota tarptautiniame moksleivių meninės kūrybos projekte, o tada nominacijos pasipylė viena po kitos. Dabar specializuojasi grafinio dizaino srityje: kuria viršelius, iliustracijas, plakatus, leidinių dizainą. Dailininkė taip pat rengia personalines parodas.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Laiko skrynia”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos