Melas | Terra Publica

Melas

Care Santos

7,99 

+ -
„Edebe“ vaikų ir jaunimo literatūros premija
Ispanijos nacionalinės vaikų literatūros premijos nominacija

Autorius: Care Santos

Vertėjas: Eglė Naujokaitytė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 192

ISBN: 978-609-473-156-3

Svoris: 408 g

Išmatavimai: 149 × 219 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Ispanų

Rekomenduojamas amžius: 14+


Prestižinėmis literatūros premijomis apdovanota ispanų autorės Care Santos knyga „Melas“ paaugliui suprantama kalba nagrinėja aktualias šeimos, draugystės, meilės, socialinės aplinkos ir atskirties, paauglių nusikalstamumo temas. Šešiolikmetė Ksenija auga su griežtokais, bet mylinčiais tėvais, jai sekasi mokslai. Mergina mėgsta skaityti, turi ateities planų. Nepaisant to, kartais Ksenijai atrodo, kad jos gyvenimas nuobodus. Tik vieną dieną jį supurto penktosios kategorijos uraganas! O kas yra uraganas paauglei? Atspėjote – Ksenija įsimyli. Jis – virtualaus susirašinėjimo draugas, internete prisistatęs Marselu. Nepaisant to, kad taip pat prisiekinėja meilę, vaikinas nepaaiškinamai paslaptingas ir vis atidėlioja susitikimą. Nenuostabu, kad Ksenija pati pasiryžusi surasti ir pamatyti savo virtualų sielos draugą. Jos laukia staigmena: pasirodo, viskas – melas. Tikrasis Marselas yra visai kitas žmogus. Tie, kas bent kartą virtualiai bendravo su nepažįstamuoju, iškart supras, kad knyga „Melas“ – ne tik apie internete slypinčius netikėtumus, socialiai remtinų šeimų vaikų problemas ar išankstinį neigiamą visuomenės požiūrį į tokius vaikus. Tai knyga apie mus visus. Knyga „Melas“  apdovanotas „Edebé“ vaikų ir jaunimo literatūros premija, nominuotas Ispanijos nacionalinei vaikų literatūros premijai. Knygos „Melas“  leidimas iš dalies finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“. Vertėja Eglė Naujokaitytė kalbina autorę Care Santos  čia. .        

Melas

7,99 

9,49 

     
Viso kaina: 17,48 

„Įtraukianti istorija, kuri sujudins visuomenėje nusistovėjusius stereotipus ir leis pajusti meilės, rūpesčio ir dėmesio vienas kitam galią. Tikrai verta ne tik paauglių, bet ir jų tėvų dėmesio!“

Greta Laukaitienė, „Jaunimo linijos“ vadovė

 

Autorius

Care Santos gimė 1970 m. Matare, Barselonoje. Studijavo teisę, bet dar jaunystėje pradėjo dirbti žurnaliste. Autorė parašė ne vieną vaikams ir jaunimui skirtą kūrinį. Su skaitytojais aktyviai bendrauja forumuose ir per knygų pristatymus. Jos kūriniai išversti į daugiau kaip dvidešimt kalbų ir pelnė nemažai apdovanojimų: Edebe (2003 m.), Gran Angular (2004 m.) Alandar arba Protagonista Jove (2006 m.) – prizą, kurio laimėtoją išrenka patys skaitytojai. Autorė taip pat apdovanota Ramono Llullo katalonų rašytojų (2014 m.) ir Nadal (2017 m.) prizais.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Melas”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos