Keinstormo sala. Bėglys | Terra Publica

Keinstormo sala. Bėglys

Marie Golien

9,49 

+ -
„Eselsohr“ apdovanojimas už geriausią knygą jaunimui, 2019 m.
„Goldene Leslie“ grožinės jaunimo literatūros premija, 2020 m.

Autorius: Marie Golien

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 368

ISBN: 978-609-473-269-0

Svoris: 486 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 14+


Visi Keinstormo salos vaikai žino legendą apie Ketę ir Azulą. Azulas Azarija svajojo apie tobulą visuomenę ir tobulą vietą jai gyventi. Žemyną pavadino savo vardu. Bet Azarijoje buvo per daug žmonių. Visus, neatitinkančius tobulos visuomenės normų, ištrėmė į salą. Ketė Keinstorm buvo viena iš Azulo generolių. Pamačiusi, ko pridarė Azulas, ji slapčia gabeno maistą tremtiniams. Ketė žuvo, tačiau jos atminimas amžinas. Keinstormo saloje ją prisimename mes, atstumtieji iš Azarijos. Aš – Emilijus. Ar norite sužinoti tikrąją mano istoriją? Gimiau Keinstormo lūšnyne. Vieną dieną „Eyevision“ darbuotojas man pasiūlė sandorį: maža operacija mainais į galimybę užsidirbti. Kiekvieną dieną po pusvalandį tiesioginiame eteryje turčiai iš Azarijos per mano akis mato tai, ką aš regiu Keinstormo saloje. Visai nekalta, ar ne? Bet šiandien lekiu per miestą be kvapo, o man ant kulnų mina persekiotojai. Likite prisijungę, netrukus papasakosiu daugiau...

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Keinstormo sala. Bėglys

9,49 

     
Viso kaina: 18,98 

Keinstormo sala. Bėglys | Azarijoje gyvena tobula visuomenė. Keinstorme – atstumtieji (vargetos, luošiai, nusikaltėliai). Emilijus – vaikinas iš Keinstormo lūšnyno. Vieną dieną jam nutinka tai, kas pakeis ne tik jo, bet ir abiejų pasaulių likimus. Įtraukianti distopija apie lygias galimybes, klimato kaitą ir virtualųjį pasaulį. Veiksmas vystosi greitai tarsi trileryje.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

Autorė

Marie Golien (g. 1987) baigė grafinio dizaino studijas su medijų pakraipa, kūrė žaidimų programėles išmaniesiems įrenginiams. Įkvėpta žaidimų kūrimo, parašė debiutinį romaną „Keinstormo sala. Bėglys“, jis susilaukė didelio skaitytojų, kritikų ir žiniasklaidos dėmesio Vokietijoje. Už romaną autorė gavo „Goldene Leslie“ ir „Eselsohr“ apdovanojimus.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Keinstormo sala. Bėglys”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos