Berniukas ir maišiukas | Terra Publica

Berniukas ir maišiukas

Danguolė Kandrotienė

6,99 

+ -

Autorius: Danguolė Kandrotienė

Iliustratorius: Indrė Salanginaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-473-212-6

Svoris: 429 g

Išmatavimai: 231 × 281 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Vieną dieną vėjas į kiemą atskraidina plastikinį maišelį. Lukui iškart šauna puikių minčių, ką su juo nuveikti. Pagaminti parašiutą! Aitvarą! Akvariumą! Gal jis į dangų pakeltų ir katiną Rainį? Greitai kiemas virsta šiukšlynu, o Lukui žaisti tampa visai nesmagu… Knyga „Berniukas ir maišiukas“ – išradingas ir pamokantis pasakojimas apie taršą, atliekų poveikį aplinkai. Pagrindinės knygelės vertybės – ekologija, rūšiavimas ir visų mūsų, net ir mažiausiųjų, atsakomybė už pasaulį, kuriame gyvename. Knygos „Berniukas ir maišiukas“ leidimas remiamas Lietuvos kultūros tarybos.

Berniukas ir maišiukas

6,99 

        
Viso kaina: 21,97 

Autorė

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo bibliotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams. Už knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

Iliustratorė

Indrė Salanginaitė į miškus keliauja dažniau nei į prekybos centrą. Įsitaisiusi ežero pakrantėje, piešia istorijas, gimstančias tarp samanų. Baigti eskizai nugula ant drobių, o jų akcentai – į vaikų knygelių iliustracijas. Baigusi grafinio dizaino studijas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, I. Salanginaitė dirbo reklamos agentūroje, vaikų literatūros iliustratore, renginių „Zero Waste Fest’19“ ir „Zero Waste Fest’20“ vizualinių sprendimų kūrėja, grafikos dizainere leidykloje. Laisvalaikiu tapo paveikslus (slapyvardis Pelkėta).

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Berniukas ir maišiukas”

Produkto kodas: 9786094732126 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos