Tukas mokosi dalintis | Terra Publica

Tukas mokosi dalintis

Danguolė Kandrotienė

6,99 

Liko 1

Autorius: Danguolė Kandrotienė

Iliustratorius: Dainius Šukys

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 36

ISBN: 978-609-473-170-9

Svoris: 438 g

Išmatavimai: 231 × 281 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Knyga „Tukas mokosi dalintis“ – tai smagi ugdanti istorija apie kiškutį Tuką, kuris nemokėjo dalintis, su netikėta pabaiga. Tukas per gimtadienį gavo traukinuką – garvežį su net penkiais vagonais! – Ar galiu pasiimti traukinuką į darželį? – paklausė kiškutis mamos. – Jei į darželį nešiesi savo žaisliuką, turėsi juo dalintis su kitais, – atsakė kiškienė. – Žinoma, dalinsiuosi! Pažadu! Prašau, prašau, PRAŠAUUUU! – prašė ilgaausis. Bet pažadėti taip lengva, o ištesėti taip sunku! O jūs, vaikai, ar visada tesite pažadus? Ir viskas būtų buvę gerai, jei tik Tukas būtų dalinęsis savo žaisliuku su draugais arba nebūtų nusinešęs jo į darželį! Garvežiukas dingo, o jo ieškodamas kiškutis Tukas mokėsi dalintis.

Tukas mokosi dalintis

6,99 

        
Viso kaina: 21,97 

Autorius

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo bibliotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams.

knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

Iliustratorius

Knygos iliustratorius Dainius Šukys piešia nuo mažumės. Jo braižas lengvai atpažįstamas – kompiuterinės iliustracijos  subtilios, tarsi lietos akvarele, išraiškingi personažų veidai puikiai perteikia emocijas. Tiesa, šio dailininko iliustruotose knygose žmonių beveik nėra. „Visą gyvenimą piešiau gyvūnus. <…> Kai reikėjo nupiešti princesę, vargau su ja, greičiau jau šimtą katinų būčiau nupiešęs“, – prisipažįsta dailininkas. Jo darbai puošia prancūzų, latvių knygeles vaikams. D. Šukys ne tik iliustruoja, bet ir pats rašo linksmas, šmaikščias istorijas. Yra išleidęs septynias autorines knygas vaikams.

Produkto kodas: 9786094731709 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos