Iš kur atsiranda vaikai? | Terra Publica

Iš kur atsiranda vaikai?

Danguolė Kandrotienė

7,99 

Kartą pievoje ramiai varliavo gandras. Staiga nežinia iš kur šalia jo išdygo mergaitė ir ėmė klausinėti:
– Gandreli, sakyk, ką tu man atneši dovanų: brolį ar sesę?
Bet gandras – ne paštininkas ir siuntinių su broliais ar sesėmis į namus nepristato. Jei ne gandras, tada kas atneša vaikus?
Knyga „Iš kur atsiranda vaikai?“ – žaismingas, šmaikštus, atviras ir subtilus pasakojimas apie tai, iš kur atsiranda vaikai. Į trikdančius smalsių pipiriukų klausimus atsakyti dar niekada nebuvo taip lengva! Istoriją sukūrė Danguolė Kandrotienė – Prano Mašioto premijos laureatė, geriausios metų knygos vaikams ir paaugliams (2014 m.) autorė.

+ -

Iš kur atsiranda vaikai?

7,99 

        
Viso kaina: 21,97 

 

Autorė

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo biblotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams.

knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

Už knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

Iliustratorė

Greta Alice – dailininkė, edukatorė ir aistringa knygų mėgėja. Vaikystėje perskaičiusi kalnus vaikiškų knygų, dabar pati jas iliustruoja. Dailininkė spalvingus vaizdus sukūrė jau daugiau nei trisdešimčiai knygų. Menininkė savo iliustracijomis siekia prakalbinti vaikų vaizduotę, jose dažnai būna mažų, netikėtų detalių, kurias randa tik akyliausi skaitytojai. Gretos kūryba pristatyta jau daugiau nei penkiolikoje personalinių parodų Lietuvoje bei užsienyje. Menininkė teigia, kad nėra patogesnio keliavimo būdo nei atsivertus knygą: skaitydamas gali aplankyti visus, tarp jų ir pačius atokiausius, pasaulio kampelius, netgi tuos, kuriuose nutinka nežemiški dalykai.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Iš kur atsiranda vaikai?”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos