Laikrodžių istorijos (su mini defektais)

4,59 

Pasaulyje laikrodžių yra įvairių: mažų ir didelių, kvadratinių ir apskritų, tikslių ir nelabai, bet tikri vargai prasideda tuomet, kai ima ir sugenda… Žadintuvas… Ajajai! Ar ne dėl to liūdi žirklės Dvynės, tyli laimingasis skėtis ir pasiklydo Tomo akiniai?!
Visą tiesą sužinosite, jei perskaitysite Vytauto Kandroto knygą „Laikrodžių istorijos“. O jei dar turėsite žvitrias akeles ir šviesias galveles, visas paslaptis išsiaiškinsite ir dar daug smulkmenų iš laikrodžių gyvenimo sužinosite.

Knygelė skirta vaikams nuo 5 metų!

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime


Vienišos knygos

Jas buvo sunkiausia sugrupuoti, mat panašaus pobūdžio knygų šiemet yra tik po vieną.

Gausia pažintine medžiaga remiasi Vytauto Kandroto pasakų knyga Laikrodžių istorijos. Pasirodo, laikrodžių yra labai įvairių, o „kur kas laimingesnis laikas, praleistas su artimu žmogumi jaukioje arbatinėje arba savuose namuose“ (p. 18). Knygoje gausu ne tik istorijų apie įvairiausius laikrodžius, bet ir mįslių, patarlių, posakių apie laiką, vaikai kviečiami į ekskursiją po laikrodžių muziejų, o piešiniuose reikia surasti pasislėpusį Dantratuką Slapuką. Kartais tie įvairiausi posakiai atrodo padrikai paberti ir nesusiję su pasakų tekstais, na o šiems pritrūksta žaismės ir išmonės.

[…]

Žurnalas „Rubinaitis“, 2012 Nr. 1 (61)

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą „Laikrodžių istorijos (su mini defektais)“

Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos