Enciklopedija apie Lietuvą (su mini defektais) | Terra Publica

Enciklopedija apie Lietuvą (su mini defektais)

10,49 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Leidykla: Debesų Ganyklos

Svoris: 1060 g

Išmatavimai: 225 × 245 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Kalba: Lietuvių


Žinių apie savo šalį niekada nebus per daug. Kaip ir meilės! Žvelgiant į pasaulio rutulį mūsų šalies reikia gerai paieškoti (rodos, ji tokia nedidelė!). Tačiau ar tai svarbu, kai kalbi apie savo Tėvynę, Gimtinę, savo giminę ir save? Apie Lietuvą galime pasakoti valandų valandas, nes Lietuvos istorija – tūkstantmetė ir permaininga, gamta – išskirtinė, kultūros paveldas – turtingas, o kur dar garsūs lietuviai, išsibarstę po visą pasaulį. Ši knyga pagelbės moksleiviams, papildys jų istorijos, pasaulio pažinimo ir geografijos žinias. Enciklopedija iliustruota naujausiomis nuotraukomis ir istorinėmis iliustracijomis, papildyta įdomiomis istorijomis, nuorodomis į lankomas vietas, o skaičius mėgstantys skaitytojai ras skiltį „Faktomanams“.

„Enciklopedija apie Lietuvą“ skirta skaitytojams nuo 10 metų. Knygoje pateikiamos temos apie lietuvių kalbą, istoriją, miestus, geografiją, gyvūniją ir augaliją, etnografinius regionus, kultūros paveldą, religijas ir kitas Lietuvai svarbias temas. Enciklopedija papildyta įdomiais faktais, istorijomis, skaitiniais, remiamasi naujausia statistika ir šių dienų aktualijomis. „Enciklopedija apie Lietuvą“ kiekvienam moksleiviui taps tiek pagalbininke mokykloje, tiek įdomia knyga laisvalaikio skaitiniams.

Knyga skirta vaikams nuo 10 metų!

Skaitome knygas: Enciklopedija apie Lietuvą!

[…]

“Pastebėjau, kad atėjo toks metas, kai Gediminas pradėjo labai smalsauti ir visko klausinėti, tokių klausimų kur atrodo jam dar nelabai turėtų būti įdomu, tokių kaip pvz. kodėl Lietuvos vardas yra Lietuva, kodėl Lietuvos vėliava būtent tokių spalvų, kodėl Lietuvoje kalbama lietuviškai, kas sukūrė Lietuvos himną, kas yra klimatas, kodėl Lietuvoje toks klimatas, kokie buvo pinigai Lietuvoje ankščiau ir panašiai. Šioje knygoje mes radome labai daug atsakymų į rūpimus klausimus.”

Daugiau skaitykite: mamyciuklubas.lt

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Enciklopedija apie Lietuvą (su mini defektais)”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos