Blogykla | Terra Publica

Blogykla

Daniela Fischerova

7,99 

Liko 14

+ -
„Baltasis varnas“, 2015
IBBY Garbės sąrašas, 2016
„GOLDEN Ribbon“, 2015
IBBY Eugenijos Stravinskienės premija už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą vaikams, 2020

Autorius: Daniela Fischerova

Iliustratorius: Jitka Petrova

Vertėjas: Aigustė Vykantė Bartkutė-Poderienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 120

ISBN: 978-609-473-154-9

Svoris: 533 g

Išmatavimai: 183 × 230 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Čekų

Rekomenduojamas amžius: 8+


Vienoje klasėje susitiks žaltvykslė Taputapė, dvynukai Žandarmė ir Kerštūnas Kietakakčiai, Ragana Mergiščia, Laumiukas iš piktųjų laumių giminės ir keletas labai judrių barstukų. O Pikčiurna Storžievienė iš visų jėgų stengsis juos pabloginti. Tik seksis jai nekaip. Kai prisijungs naujas mokinys Zirzlys, užvirs pragaras. Gerai, kad pasaulyje yra didvyrių, ir jie įsikiš tada, kai to labiausiai reikės. Iki paskutinės akimirkos nebus aišku, kaip viskas susiklostys… Draugystė, tolerancija, atsakomybė, garbingas elgesys ir, be abejo, humoras – pagrindiniai dalykai, kuriuos skaitytojams perteikia knyga „Blogykla“. Knygos leidimas iš dalies finansuotas pagal ES programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Knygos ateities lyderiams“.        

Blogykla

7,99 

     
Viso kaina: 17,48 

Vaikai rekomenduoja:

 

Knygos ištrauką skaito Kauno lėlių teatro aktorė Audronė Daugėlytė-Grėbliauskienė:

 

Atsiliepimai:

Gerų knygų pradinukams tikrai rasti nelengva, o ši knyga pilna įvairiausių nuotykių. Visi išdykėliai BLOGYKLOJE turi pablogėti, tačiau jie to visiškai nenori! Nors juos moko, kaip reikia nuskriausti kitą, tačiau draugystė, juokas, geri darbai nugali. Šmaikštūs veikėjai padeda vaikams suprasti, kas yra gera, o kas ne, kur tiesa, o kur – apgaulė. Smagaus skaitymo!

Dr. Austėja Landsbergienė

„Blogykla“ – tai knyga apie meilę, kurią kartais sunku atpažinti po kasdienybės kauke ir kuri pasibeldžia į širdį labai netikėtai. Bet jaunieji skaitytojai, tikėtina, labiau mėgausis juokingais personažais ir patraukliu, permainingu siužetu“.

Knygos vertėja A. V. Bartkutė

 

Autorius

Čekų rašytoja Daniela Fišerova atvira: knygų rašymas reikalauja daug kantrybės ir šimtų valandų prie kompiuterio. Vis dėlto nuoseklaus darbo rezultatas atneša saldžių vaisių – jos kūriniai kaipmat užkariauja skaitytojų širdis įvairiose šalyse.

„Yra glaudūs autoriai ir sklaidūs autoriai, kaip optikoje. Glaudūs autoriai turi savo stilių ir žanrą, o patys geriausieji siekia juose tobulybės. Sklaidūs eksperimentuoja. Aš esu sklaidi. Esu parašiusi apsakymų, dramų, vieną romaną, keletą scenarijų, refleksijų ir poezijos suaugusiesiems. Pabandžiau rašyti vaikams ir man tai labai patiko“, – teigia rašytoja Daniela Fišerova.

Vertėjas

Aigustei Vykantei Bartkutei skirta Eugenijos Stravinskienės premija už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą vaikams už Danielos Fischerovos knygos „Blogykla“ vertimą iš čekų kalbos – už itin gyvą ir kalbiškai spalvingą šmaikštaus apversto pasaulio perteikimą bei išmonę charakterizuojant personažus.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Blogykla”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos