Kiti Albio Braito pasauliai | Terra Publica

Kiti Albio Braito pasauliai

Christopher Edge

7,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Nominuota Karnegio medaliui

Autorius: Christopher Edge

Metai: 2018

Puslapių skaičius: 208

ISBN: 978-609-473-088-7

Svoris: 363 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Anglų

Rekomenduojamas amžius: 8+


Albio Braito tėvai – mokslininkai, žinantys atsakymus į visus klausimus. Tačiau kartą sūnus užduoda tokį klausimą, į kurį tėtis neturi atsakymo. Ne veltui Albis mokslininkų vaikas, – berniukas greitai padaro išvadas ir pasitelkęs kvantinę fiziką leidžiasi į nuotykių kupiną kelionę po… paralelinius pasaulius! Knyga „Kiti Albio Braito pasauliai“ įtaigiai ir paprastai pasakoja apie sudėtingus dalykus.

Albertas Stivenas Braitas gyvena normalų laimingą gyvenimą. Na, tokį normalų, kiek tai įmanoma su tėvais astrofizikais, pavadinusiais sūnų savo mėgstamiausių mokslininkų – Alberto Einšteino ir Stiveno Hokingo – garbei.

Vieną dieną Albio Braito gyvenimas pasikeičia. Permainos tokios netikėtos, kad berniukas nusprendžia iškeliauti. Ne bet kur ir ne pas bet ką, o į paralelinį pasaulį! Pasitelkęs kvantinę fiziką, Albis keliauja per laiką ir erdvę. Tik ar kitame pasaulyje tikrai ras tai, ko ieško? Kas būtų, jei paaiškėtų, kad paraleliniame pasaulyje gyvena visai ne jo šeima? Kad jis pats yra kitoks? Arba Albio išvis nėra?

„Tai liūdnas, nors ir labai įdomus, pasakojimas, su kuriuo reikėtų supažindinti ne tik mokslu besidominčius vaikus. Ši knyga gali sėkmingai paaiškinti, kaip susidoroti su skausmu, ką jaučia vaikas, netekęs artimųjų. Pirkite šią knygą savo vaikams ne todėl, kad norėtumėte juos sudominti mokslu. Duokite šią knygą jiems, nes norite juos paruošti gyvenimui.“ (tinklaraščio knygosnugarele autorius).

Visa apžvalga: https://knygosnugarele.lt/2018/12/christopher-edge-kiti-albio-braito-pasauliai/?fbclid=IwAR3SkklVoFSDVujPCarWMeUidKSp7Ntj6GVptMTGUcywwHzxo4NiB_sdfA4

„Perskaityti šią knygą galima mažiausiai dvejopai: kaip nuotykį, kuris kilo iš begalinio ilgesio, arba kaip kelionę į savęs pažinimą.“ (tinklaraščio rašinukas autorius).

Visa apžvalga: https://rasinukas.wordpress.com/2018/12/08/knyga-apie-kvantine-fizika-saves-pazinima-ir-dar-si-bei-ta-christopher-edge-kiti-albio-braito-pasauliai/?fbclid=IwAR0ho9h-KZ8sFo-432z8Thym63wrXY91QyDdJW05sThQajkp6XbYec6RRUE

Autorius

Christopheris Edge’as – šiuolaikinis anglų rašytojas, kuriantis vaikams. Jo knygos ne kartą nominuotos Karnegio medaliui. Gimtojoje Anglijoje autorius yra pelnęs nemažai prestižinių apdovanojimų, jo kūriniai išversti į daugiau nei 20 kalbų.

Christopherio vaikystė prabėgo Mančesteryje. Kam nors gali pasirodyti keista, kad mėgstamiausias berniuko iš didmiesčio užsiėmimas buvo leisti laiką bibliotekoje, tik ne pačiam Christopheriui. Būsimasis rašytojas tarp knygų praleisdavo valandų valandas. Jam nebuvo nieko geriau kaip skaityti, svajoti, fantazuoti ir kurti istorijas

Dabar rašytojas pats turi vaikų, tačiau kasdienė buitis jo fantazijos sparnų nepakirpo. Vyras dažnai lankosi vietinėje bibliotekoje, o jo kuriamas istorijas skaito viso pasaulio vaikai.

Produkto kodas: 9786094730887 Kategorijos: , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos