Pasaiba ir maumų medis | Terra Publica

Pasaiba ir maumų medis

Danguolė Kandrotienė

6,99 

 

„Pasaiba ir maumų medis“ – tai skaitytojų jau pamėgtos knygos „Pasaiba“ tęsinys. Šioje knygų serijos dalyje Sofijos ir jos gauruoto draugo žaliomis akimis nuotykiai tęsiasi. Tik šį kartą – pas močiutę Uogienę kaime. Verskite puslapį po puslapio ir įsitikinsite, kad ten, kur Pasaiba, visada laukia nuotykiai, išdaigos ir juokingiausios situacijos.

Knyga skirta vaikams nuo 7 metų.

Serijos 1 knyga čia.

Serijos 3 knyga čia.

+ -

Pasaiba ir maumų medis
Pasaiba ir maumų medis

6,99 

6,99 

           
Viso kaina: 28,96 

Kaip ir kiekvieną vasarą Sofija keliauja į kaimą. Tik mergaitė dar nežino, kad šį kartą atostogos bus visiškai kitokios… Kodėl? Nes šiemet pas močiutę Uogienę kaime atostogauja Pasaiba! Leiskitės į pasaibiškus nuotykius kartu su Sofi ir jos bičiuliu – saugokite vyšnias nuo varnėnų, keliaukite ieškoti nepaprastų augalų, dundėkite tikrų tikriausiu motociklu ir smaližiaukite tiek, kiek tik leidžia širdis!

„Pasaiba ir maumų medis“ – antroji knygų serijos apie mielą padarą žaliomis akimis dalis. Pasaibiškų nuotykių tęsinį skaitytojams pasakoja nominuota vaikų rašytoja Danguolė Kandrotienė, Prano Mašioto premijos laureatė, geriausios 2014 metų knygos vaikams autorė.

Knygos autorė – leidėja ir rašytoja Danguolė Kandrotienė. Rašytoja yra daugiau nei 10 knygų vaikams autorė bei sudarytoja, yra parengusi nemažai pažintinių knygų apie Lietuvą suaugusiesiems. Už knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 m. kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta 2014 metų knyga vaikams. Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui. 2016 m. nominuotos autorės knyga „Spintos istorijos“ išleista Latvijoje.

Knygos iliustratorė – dailininkė Jurgita Rancevienė. Jau du dešimtmečius dirba prie įvairių vaikams skirtų spaudos leidinių kaip iliustracijų, tekstų, fotografijų autorė bei meninė redaktorė.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Pasaiba ir maumų medis”

Uždaryti
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos