Pasaiba ir sapnų knyga | Terra Publica

Pasaiba ir sapnų knyga

5 out of 5 based on 1 customer rating
(1 atsiliepimas) | Įvertinkite prekę

Danguolė Kandrotienė

7,99 

+ -

Autorius: Danguolė Kandrotienė

Iliustratorius: Jurgita Rancevienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 160

ISBN: 978-609-473-235-5

Svoris: 658 g

Išmatavimai: 176 × 246 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 8+


Pasaiba nė už ką neleis savęs vadinti melagiu! Kad įrodytų, jog tikrai turi keturias močiutes, išsigabena Sofiją ir Martyną ten, kur dar nė vienas žmogus nesilankė, – į pasaibų kaimą. Jei ne pradingusi sapnų knyga, Sofija ir Martynas viešnagę būtų prisiminę kaip ramią ir jaukią, bet dabar ji tapo patrakusi, paslaptinga ir net pavojinga! Kas kaltas dėl dingusios knygos? Žmogėnai, pasaibos, kaukai ar kiti slaptingi girios gyventojai? Tai penkta knygų serijos vaikams dalis. Kiekvienos knygos turinys vaikams padovanoja naują gerų emocijų pliūpsnį, o pats Pasaiba tampa vis geresniu skaitytojų draugu.

Kitos serijos dalys:

Pasaiba (I) Pasaiba ir maumų medis (II) Pasaiba ir dingęs liūtas (III) Pasaiba ir receptų vagys (IV)

Pasaiba ir sapnų knyga
5 out of 5

7,99 

           
Viso kaina: 29,96 

Pasaiba ir sapnų knyga | Pasaiba nė už ką neleis savęs vadinti melagiu! Kad įrodytų, jog tikrai turi keturias močiutes, išsigabena Sofiją ir Martyną ten, kur dar nė vienas žmogus nesilankė, – į pasaibų kaimą. Jei ne pradingusi sapnų knyga, Sofija ir Martynas viešnagę būtų prisiminę kaip ramią ir jaukią, bet dabar ji tapo patrakusi, paslaptinga ir net pavojinga! Kas kaltas dėl dingusios knygos? Žmogėnai, pasaibos, kaukai ar kiti slaptingi girios gyventojai?

„Pasaiba ir sapnų knyga“ – penkta knygų serijos vaikams dalis. Kiekvienos knygos turinys vaikams padovanoja naują gerų emocijų pliūpsnį, o pats Pasaiba tampa vis geresniu skaitytojų draugu.

Knygų serijos kūrėjos, rašytoja Danguolė Kandrotienė ir dailininkė Jurgita Rancevienė, pravėrė duris į kūrybinius kūrinio užkulisius. Sužinokite daugiau apie tai, kaip kuriamos serijos knygos čia.

Autorė

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti, taigi nieko keista, kad dienų dienas leisdavo bibliotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra grožinių knygų bei enciklopedijų vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, sukūrusi ne vieną edukaciją mokiniams. Už knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

Iliustratorė

Dailininkė Jurgita Rancevienė, pieštuką į rankas paėmusi vaikystėje, jo nepaleidžia iki šiol. „Iliustracijos vaikams – tai maži, margi stebuklai, netikėti charakteriai. Vaikystėje knygas labai mėgau, tyrinėjau ir kaskart atrasdavau ką nors naujo. Dabar mažus stebuklus dovanoju pati – tai džiugina“, – teigia ji. J. Rancevienė jau du dešimtmečius yra įvairių vaikams skirtų spaudos leidinių iliustracijų, tekstų, fotografijų autorė bei meninė redaktorė.

atsiliepimai

Rated 5 out of 5 stars
1 Atsiliepimas
4 žvaigždutės 0 0 %
3 žvaigždutės 0 0 %
2 žvaigždutės 0 0 %
1 žvaigždutė 0 0 %

1 atsiliepimas Pasaiba ir sapnų knyga

Rašyti atsiliepimą

Produkto kodas: 9786094732355 Kategorijos: , , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos