Pasaiba | Terra Publica

Pasaiba

Danguolė Kandrotienė

6,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Autorius: Danguolė Kandrotienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Svoris: 512 g

Išmatavimai: 174 × 246 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Kalba: Lietuvių


Pasaiba – nedidukas, gauruotas ir labai draugiškas padarėlis kiek kreivokomis kojytėmis ir styrančia plaukų kupeta. O širdyje – dar ir tikras menininkas. Jis atvyko vieną lietingą dieną ir pasiliko gyventi po lova, kur daug dulkyčių ir kutuliukų. „Zinok, melgiote, jei namuose yla kutuliukų, tai yla il pasaibų“, – taip savo naujajai draugei Sofijai prisistato Pasaiba. Ir… prasideda be galo smagūs ir pasaibiški nuotykiai! Paišdykaukime su nenuorama pasaibiuku iš po lovos! Pasaiba skirta vaikams nuo 7 metų! Serijos 2 knyga čia. Serijos 3 knyga čia. Serijos 4 knyga čia Serijos 5 knyga čia

           
Viso kaina: 27,36 

Bernardinai.lt apie knygą “Pasaiba” rašo:

Bernardinai.lt apie knygą “Pasaiba” rašo:

Istorijos įtraukiančios, gyvas pasakojimas bei dialogai. Skaitymą gal tik kiek apsunkina švepli Pasaibos sakiniai, mat jis neištaria daugybės raidžių, švepluoja, ir autorė visa tai taip ir užrašo. Bet vaikams, galbūt, taip skaityti dar įdomiau – ne kartą tenka paspėlioti, ką ten tas Pasaibiukasslebizavoja. Labai nuotaikingi pasakojimai apie kelionę į muziejų bei į gimtadienį. Ir išvis, manau, autorei, pavyko originaliai ir nenuobodžiai sujungti pasakojimą apie du pasaulius – mūsų, žmonių, ir išgalvotų pasaibiukų, mat jų pasaulyje irgi esama tam tikrų taisyklių ir dėsnių. Kurie mums atrodo keisti, nesuprantami, kaip ir mūsų gyvenimas Pasaibai. Tačiau tai netrukdo draugauti ir priimti vieniems kitus. O galbūt dar ir tęsinio sulauksime?

 


Paveikslai iš kojinių, maudynės šokoladu kvepiančioje vonioje, kvailionės gimtadienio puotoje – tai tik smagių ir be galo pasaibiškų nuotykių pradžia!

Skaitykite daugiau: 15min.lt

AUTORIUS

Rašytoja ir leidėja Danguolė Kandrotienė nuo pat mažens mėgo skaityti ir dienų dienas leisdavo biblotekoje. O tiems, kas skaito knygas, gimsta įdomių minčių. D. Kandrotienė yra ne vienos grožinės knygos, enciklopedijos vaikams sudarytoja ir (arba) tekstų autorė, taip pat yra sukūrusi edukacijų mokiniams.

knygą „Spintos istorijos“ – geriausią 2013 metų kūrinį vaikams ir paaugliams – rašytojai įteikta Prano Mašioto premija. „Spintos istorijos“ išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams, o Tarptautinė jaunimo ir vaikų biblioteka (esanti Miunchene, Vokietijoje) šią knygą įvertino kaip vieną iš 200 vertingiausių metų kūrinių vaikams ir jaunimui.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Pasaiba”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos