Skaičiavimo žaidimas Hungry Monsters (Alkani monstrai) | Terra Publica

Hungry Monsters (Alkani monstrai)

Captain Smart

19,99 

+ -

Autorius: Captain Smart

Iliustratorius: Magdalen Popvics

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

BAR kodas: 4779054890115

Svoris: 530 g

Išmatavimai: 252 × 245 × 59 mm

Tipas: Žaidimai

Kalba: Anglų, Estų, Latvių, Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 3+

Žaidėjų skaičius: 1-4


Išmokite skaičiuoti iki 10, sudėti ir atimti iki 20! Supraskite matematinių lygčių vingrybes. Treniruokite savo įžvalgumą ir susikaupimą. Mokymosi procesą pagyvina spalvingi, gražūs monstriukai, kuriuos žaidėjas turi pamaitinti ir suskaičiuoti, kiek jie turi rankyčių, kojyčių ar kitų atributų. Ar jums pavyks surinkti visus spalvingus monstrus ir juos pavaišinti skanėstais? Žaidimas lavina skaičiavimo, sudėjimo ir atėmimo veiksmų gebėjimus, gerina koncentraciją, stebėjimo įgūdžius. Rekomenduojamas vaikams nuo 3 metų. Žaisti gali 1–4 dalyviai. „Hungry Monsters“ (liet. „Alkani Monstrai“) – tai linksmas skaičiavimo žaidimas. Žaidimas skatina mokytis skaičiuoti, atlikti paprastus aritmetinius veiksmus. Mokymosi procesą pagyvina spalvingi, gražūs monstriukai, kuriuos žaidėjas turi pamaitinti ir suskaičiuoti, kiek jie turi rankyčių, kojyčių ar kitų atributų.

Hungry Monsters (Alkani monstrai)

19,99 

15,99 

     
Viso kaina: 35,98 

Linksmas skaičiavimo žaidimas „Hungry Monsters“ (liet. „Alkani Monstrai“) skatina mokytis skaičiuoti, atlikti paprastus aritmetinius veiksmus. Žaidimas lavina skaičiavimo, sudėjimo ir atėmimo veiksmų gebėjimus, gerina koncentraciją, stebėjimo įgūdžius. Ryškus žaidimas su spalvotais ir linksmais personažais.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Hungry Monsters (Alkani monstrai)”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos