Virusiukai ir sveikatukai | Terra Publica

Virusiukai ir sveikatukai

Vytautas Kazla

19,99 

+ -

Autorius: Vytautas Kazla

Iliustratorius: Vytautas Kazla

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Svoris: 690 g

Išmatavimai: 244.5 × 244.5 × 38 mm

Tipas: Žaidimai

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 8+

Žaidėjų skaičius: 2-6


Šešių ambicingiausių virusiukų vedami, po pasaulį paplito begalė piktų virusų, ir dabar jie siekia priversti mus visus negaluoti. Tačiau jiems kliudo superherojų komanda. Šeši drąsiausi sveikatukai suvienijo jėgas ir neleidžia virusams daryti netvarkos. Linksmas edukacinis žaidimas „Virusiukai ir sveikatukai“ jaunuosius žaidėjus supažindins su virusais ir sveikatos priemonėmis, kurios mus gelbsti nuo įvairių ligų. Tapk piktuoju virusiuku arba geruoju sveikatuku, ridenk kauliuką, rink žetonus ir nugalėk priešininkus. Žaidimo sudėtis: dvipusė žaidimo lenta, 162 žetonai, 6 figūrėlės, kauliukas. Video peržiūra čia.

Virusiukai ir sveikatukai

19,99 

15,99 

     
Viso kaina: 35,98 

Žaidimas „Virusiukai ir sveikatukai“

Pradžioje nebuvo NIEKO.

Vėliau atsirado… KAŽKAS.
Tas kažkas virto begale įvairiausių mažyčių padarėlių – VIRUSIUKŲ.
Jie pamažu plito ir stiprėjo, kol šeši stipriausi, ambicingiausi ir labiausiai nuobodžiaujantys stojo į kovą, nes panoro priversti kentėti visa, kas gyva: tave, mamą, tėtį, sesę, brolį ir draugus, net kaimyno KATINĄ!

Kai atrodė, kad jau viskas prarasta, mūsų ginti stojo šeši drąsūs superherojai – SVEIKATUKAI. Suvieniję savo unikalius gebėjimus jie priešinasi virusiukams ir neleidžia jiems užvaldyti pasaulio.

Autorius

Žaidimo autorius – iliustratorius, dizaineris-maketuotojas Vytautas Kazla stalo žaidimus piešdavo nuo vaikystės ir juos žaisdavo kartu su draugais. Mintis sukurti žaidimą apie virusiukus jam šovė prieš kelis metus. Tačiau tik ištikus pandemijai Vytautas nusprendė pasidalinti šiuo žaidimu su visais.

Mano vaikystėje nebuvo tiek daug stalo žaidimų, kiek yra dabar. Todėl mėgdavau nusipiešti stalo žaidimus pats ir po to žaisti juos su draugais. Kai ūgtelėjau, kurti žaidimus nebeatrodė taip svarbu, tačiau įgavus naujų žinių, išbandžius naujų žaidimų, šis pomėgis sugrįžo.

Mintis sukurti žaidimą apie virusiukus – taip, vien tik virusiukus! – man šovė galvon prieš gerus septynerius metus, o gal ir dar seniau. Taip radosi lygiai pusė tokio žaidimo, kokį dabar laikai savo rankose. Tada dar niekas tiek negalvojo apie virusus, karūnas, kaukes, burbulus ir daugybę kitų nemalonių dalykų, su kuriais susiduriame šiandien. Kadangi šis projektas, kaip ir kiti žaidimai, buvo tik smagus būdas praleisti laisvalaikį, to laisvalaikio pritrūkus nebaigti „Virusiukai“ atsidūrė viršutinėje spintos lentynoje – ten, kur be kėdės nepasieksi.

Ir tik ištikus pasaulinei pandemijai, netikėtai sutikęs reikiamus žmones, kurie patikėjo šia žaidimo idėja, sugalvojau peržiūrėti, kas toje lentynoje guli. O ten… ten buvo begalės virusiukų! Tiek, kad jau nebetilpo. Todėl ir nusprendžiau pasidalyti jais su tavimi. Nebijok, duosiu tau ir kovai su jais reikalingų priemonių – sveikatukų. Supratai teisingai, pridedu dar pusę žaidimo, kurios pradžioje nebuvo.

Kviečiu tave stoti į mūšį su rinktiniais pasaulio kovotojais, susipažinti su mikroorganizmų pasaulio žvaigždėmis ir jų priešininkais. Žaisdamas galėsi saugiai susipažinti su įvairiais virusais, sužinosi, kaip nuo jų apsiginti, o be to, labai smagiai praleisi laiką.

Žaidimo autorius Vytautas Kazla

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Virusiukai ir sveikatukai”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos