IQ ringas Nr. 2 | Terra Publica

IQ ringas Nr. 2

Julija Matulaitė, Dalia Ramančauskaitė

9,79 

Liko 1

Autorius: Julija Matulaitė, Dalia Ramančauskaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2019

Svoris: 235 g

Išmatavimai: 108 × 153 × 27 mm

Tipas: Žaidimai

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 10+

Žaidėjų skaičius: 1-4


NAUJI klausimai, netikėtumo kortelės, žaidimo figūrėlės! Rankose laikai kortelių žaidimo „IQ ringas“ papildinį – net 270 naujų klausimų! O geriausia tai, kad šį papildinį galima naudoti kaip visiškai atskirą žaidimą! Kortelių žaidimas „IQ ringas“ Nr. 2 turi 110 kortelių (90 klausimų kortelių, kuriose yra po 3 skirtingo sudėtingumo klausimus, vertus 1, 2 arba 3 taškų; 12 kortelių, naudojamų kaip žaidimo lenta, 8 netikėtumo kortelės), atsakymų knygelę ir žaidimo figūrėles. Išbandyk kortelių žaidimą „IQ ringas“ ir karštos emocijos iš „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ filmavimo studijos persikels į tavo namus.

IQ ringas Nr. 2

9,79 

9,99 

     
Viso kaina: 19,78 

Autorius

Projekto „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ prodiuserės Julija Matulaitė ir Dalia Ramančauskaitė jau seniai nelaiko šio projekto savo darbu. Tai tapo erdve nuolat augti, skaityti, domėtis, tobulėti. Drauge „užaugino“ ne vieną kartą „Tūkstantukų“ – šie vaikai dalyvauja ne tik laidose, bet ir kviečiami į kitus projektus, protų mūšius, dainų šventes ir valstybinius renginius. O laidos „perkėlimas“ į žaidimą joms buvo labai natūralus procesas, juk daugiau nei per dešimtmetį buvo sukurti, perskaityti, suredaguoti, atmesti ar patvirtinti, o tada sužaisti dešimtys tūkstančių klausimų.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “IQ ringas Nr. 2”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos