Pristatome naują knygų kategoriją - kviečiame pažinti save! | Terra Publica

Pristatome naują knygų kategoriją – kviečiame pažinti save!

Sandrija Čapkausienė „Menopauzė be tabu“

„Šiandien mes drąsiai ir atvirai dalijamės savo nėštumo ir gimdymo istorijomis, be skrupulų kalbame apie seksą. Tačiau vos išgirdus žodį „menopauzė“ dažniausiai stoja nejauki tyla ir suskumbame keisti pokalbio temą. Ši tema lyg pabrukta po širma – kažkodėl nepatogi kalbėti, nemaloni ir net gąsdinanti. Todėl noriu tą širmą praskleisti: pateikti faktus, duoti patarimų, kad galėtume suprasti, kas vyksta, o tada sąmoningai žengti į šį gyvenimo etapą“, – sako knygos autorė.

Zane Zusta, Diāna Zande „Tarakonai mano galvoje“

„Tarakonai mano galvoje“ – tai latvių rašytojos, žurnalistės Zanės Zustos linksmi pasakojimai apie šiuolaikines moteris, įsisukusias į kasdienybės verpetą. Moterų galvose nuolat sukasi įkyrios mintys, kurios, visai kaip tarakonai, neleidžia ramiai gyventi. „Ar mane tikrai myli?“ Ar esu pakankamai patraukli? Aplink – vieni mulkiai!“ Gal kokį savo „tarakoną“ atpažinote ir jūs? Kaip jų atsikratyti? Istorijų herojėms taikliai, atvirai pataria psichoterapeutė Diana Zandė, kurios laiškai meistriškai veda savęs pažinimo keliu.

Vaiva Lukošienė „Ačiū, ne – aš alergiškas!“

Visuomenės sveikatos ugdymo ir gyvensenos medicinos specialistė Vaiva Lukošienė tikrai žino, ką reiškia ir kokius iššūkius sukelia alergija. Vadinamoji šių dienų rykštė palietė kiekvieną jų šeimos narį – ją pačią, jos vyrą, o labiausiai – sūnų, kuris alergiškas tikriausiai 99 proc. lietuviui įprasto maisto. Tikėdama, kad jos patirtis gali būti naudinga žmonėms, kurie taip pat bando su alergija kovoti ar su ja susidraugauti, V.Lukošienė nusprendė gausybę sukauptų žinių suguldyti į knygos „Ačiū, ne – aš alergiškas!“ puslapius.

Susitikime Vilniaus knygų mugėje!
Likus namie – nuolaidos knygoms!
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos