Susitikimas su Zita Kelmickaite ir Selemonu Paltanavičiumi gruodžio 10 d. | Terra Publica

Susitikimas su Zita Kelmickaite ir Selemonu Paltanavičiumi gruodžio 10 d.

LRT projekto Nacionalinė ekspedicija dalyviai Zita Kelmickaitė ir Selemonas Paltanavičius gruodžio 10 d. susitinka su jumis pasidalinti kelionių Lietuvoje, Lenkijoje ir Ukrainoje istorijomis, kurios nugulė Nacionalinės ekspedicijos knygų serijose.

Prieš daugiau nei metus skaitytojams buvo pristatyta pirmoji nacionalinės ekspedicijos knyga „Nemunu per Lietuvą“. 2017 m. šis leidinys tapo perkamiausia pažintine knyga Lietuvoje.

Knyga „Vysla per Lenkiją“ – jau antroji knygų serijos „Nacionalinė ekspedicija“ dalis. Didelio populiarumo sulaukęs LRT projektas „Nacionalinė ekspedicija“ dar kartą atveria nepažintus Lietuvos istorijos klodus. Šį kartą atradimų maršrutas driekiasi jau ne Lietuvos, o Lenkijos teritorija, ir jo ašimi tampa ilgiausia Lenkijos upė – Vysla.

Knyga „Dniepru per Ukrainą“ – trečioji knygų serijos „Nacionalinė ekspedicija“ dalis, parengta pagal didelio populiarumo sulaukusį LRT projektą „Nacionalinė ekspedicija“. Šį kartą atradimų maršrutas driekiasi Ukrainos teritorija, didžiausia Ukrainos upe – Dniepru.

Projekto Nacionalinė ekspedicija knygų sudarytojas ir autorius – visų ekspedicijų dalyvis Selemonas Paltanavičius – gerai žinomas rašytojas, gamtininkas.

Zita Kelmickaitė – etnomuzikologė, televizijos, radijo laidų ir renginių vedėja, dviejų ekspedicijų Lietuvoje ir ekspedicijos Lenkijoje dalyvė pristatys savo įspūdžius keliaujant su Nacionalinė ekspedicija.

Renginio metu turėsite galimybę įsigyti Nacionalinės ekspedicijos knygas už mažesnes leidyklos „Terra Publica“ kainas ir gauti dalyvių autografus.

Data: 2019 m. gruodžio 10 d. 18 val.

Vieta: Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Girstupio padalinyje, Kovo 11-osios g. 24.

Renginys nemokamas.

Knygos su defektais iki 2,99 Eur!
Pažink Prancūziją su Vytautu Kandrotu
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos