Superpietūs dėžutėje | Terra Publica

Superpietūs dėžutėje

Paulius Strasevičius

10,99 

Liko 32

+ -

Autorius: Paulius Strasevičius

Leidykla: Virtuvės knyga

Svoris: 904 g

Išmatavimai: 174 × 246 mm

Tipas: Kulinarinės knygos

Kalba: Lietuvių


„Superpietūs dėžutėje“ – knyga, kurioje rasite, kaip lengvai, paprastai, greitai ir skaniai pasigaminti pietus į darbą. Sužinosite, kokių salotų, apkepėlių, blynų, troškinių, kepsnelių, saldžių desertų, pyragaičių ir gėrimų galima pasigaminti iš įprastų produktų. Knygoje „Superpietūs dėžutėje“  daugiau kaip 100 receptų, kuriuos siūlo jaunasis šefas Paulius Strasevičius, Jūsų superpietums! Jei kasdien svarstote, ką valgyti pietums darbe, knyga „Superpietūs dėžutėje“   – kaip tik Jums! Sveiki patiekalai, kuriuos pasigaminsite namuose, bus ne tik skanūs, bet ir pigūs, o maisto produktus rasite kiekvienoje parduotuvėje! Superpietūs – paprasti, lengvi, skanūs ir tokie, kurių receptais dalysitės su kolegomis. Nuo salotų, apkepėlių, blynų, troškinių, kepsnelių iki saldžių desertų, pyragaičių ir gėrimų.  

Autorius

Paulius Strasevičius – apie save Paulius pasakoja taip: „Virtuvė yra mano pašaukimas. Niekam kitam nejaučiu tiek aistros, kaip jai. Kai dirbu virtuvėje, jaučiu didžiausią malonumą pasaulyje.“ Knygos„Superpietūs dėžutėje“ autorius yra taip pat ir populiaraus tinklaraščio „Kitchen Obsession“ autorius, kuriame dalinasi receptais, kulinariniais patarimais ir kitomis gyvenimo avantiūromis.

Ką reikėtų žinoti apie pietus dėžutėje? Atsakymus rasite čia.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Superpietūs dėžutėje”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos