Kruopos. Lengvai ir paprastai | Terra Publica

Kruopos. Lengvai ir paprastai

Lina Burdenkova ir Asta Eigėlytė–Gunnarsson

10,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Autorius: Lina Burdenkova ir Asta Eigėlytė–Gunnarsson

Leidykla: Virtuvės knyga

Svoris: 912 g

Išmatavimai: 175 × 245 mm

Tipas: Kulinarinės knygos

Kalba: Lietuvių


Skanus ir sveikas maistas nebūtinai turi būti brangus. Kruopos yra vienas pigesnių maisto produktų, o iš jų gaminami patiekalai gali būti patiekiami ir prabangiausių vakarienių metu. Kruopos tinka ne tik košėms, sriuboms, bet ir salotoms, įvairiems užkandžiams, pyragams, desertams ir netgi gėrimams gaminti. Knyga Kruopos. Lengvai ir paprastai“ pilna kruopščiai atrinktų lengvai ir paprastai pagaminamų patiekalų receptų. Visus valgius gamino, receptus tobulino, fotografavo maisto tinklaraščio „Kiaunės reikaliukai“ autorė Lina Burdenkova ir tinklaraščio „Villa Alps“ autorė bei maisto tinklaraštininkų elektroninio žurnalo „Debesys“ redaktorė Asta Eigelytė-Gunnarsson. Kviečiame į virtuvę: atsiverskite knygą Kruopos. Lengvai ir paprastai“, užsiriškite prijuostę ir leiskitės į naują skanių atradimų kelionę!  

Knygoje „Kruopos. Lengvai ir paprastai“ – daugiau nei 100 gardžių patiekalų receptų

Ši knyga skirta tiems, kurie mėgsta namie gaminti skanų, maistingą ir įvairų maistą. Gamindami namie tiksliai žinome, ką dedame į burną, galime rinktis maisto produktus be skonio stipriklių, konservantų ir kitų nereikalingų priedų. Mitas, kad naminio maisto gaminimas užima daug laiko ir reikalauja specialių gebėjimų ar didelių pastangų. Gaminti galima paprastai, lengvai ir greitai, ypač dabar, kai parduotuvėse gausus produktų pasirinkimas. Pasižvalgę po kitų šalių virtuves galime paįvairinti savo kasdienį racioną naujais patiekalais ir skoniais. Skanus maistas nebūtinai turi būti brangus – kruopos yra vienas pigesnių maisto produktų, bet iš jų gaminami patiekalai gali būti patiekiami ir prabangiausių vakarienių metu. Iš kruopų išsivirsite ne tik tradicinių košių, jos puikiai tinka įvairioms sriuboms, garnyrams, pudingams, pyragams ir net gėrimams gaminti.

Daugiau skaitykite: lietuve.lt

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Kruopos. Lengvai ir paprastai”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos