Aš ir nevykėliai. Draugystė veža | Terra Publica

Aš ir nevykėliai. Draugystė veža

Vanessa Walder

7,99 

+ -

Autorius: Vanessa Walder

Iliustratorius: Barbara Korthues

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 272

ISBN: 978-609-473-198-3

Svoris: 500 g

Išmatavimai: 149 × 221 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 12+


Knyga „Aš ir nevykėliai. Draugystė veža“ nukelia skaitytoją į internate gyvenančios paauglės sudėtingą, bet įdomų gyvenimą. Gyvenimas užknisa! Tačiau viskas priklauso nuo to, kaip moki jame suktis. Gyventi internate ne taip jau blogai. Bet vos Enė susitaiko su šia mintimi, pasipila nelaimės: kažkas nuniokoja Lilitos kambarį, po internatą siaučia vagišius, o naktį iš ežero sklinda keistas švytėjimas. Blogiausia, kad įrodymai ne Enės naudai, – kaip tik dabar ji nenorėtų išlėkti iš mokyklos! Kartu su naujaisiais draugais Enė deda visas pastangas, kad jos neišmestų. O kartu atskleidžia ir keistas internato paslaptis… Knyga „Aš ir nevykėliai. Draugystė veža“ skirta jauniesiems skaitytojams, paaugliams, išgyvenantiems sudėtingą etapą, priminti, kad jie – ne vieni. Interviu su autore apie pirmąją knygos dalį galite skaityti čia.

        
Viso kaina: 25,47 

Autorius

Vanesa Valder (Vanessa Walder) – knygų ir scenarijų autorė iš Austrijos. Gimė 1978 m. Heidelberge, užaugo Vienoje, ten 1996 m. baigė abitūrą. Studijavo teisę ir dirbo didelėje advokatų kontoroje. Studijuodama kaip laisvai samdoma žurnalistė rašė įvairiems laikraščiams ir žurnalams. 2001-aisiais pasirodė pirmasis jos romanas. Šiuo metu Vanesa Valder jau yra parašiusi daugiau nei 90 knygų vaikams ir jaunimui, jos išverstos į daugiau nei 27 kalbas. Nuo 2009 m. rašytoja gyvena Berlyne, taip pat turi seną namą prie jūros.

Iliustratorius

Barbara Kortues (Barbara Korthues), gimusi 1971 m., studijavo iliustravimą ir grafinį dizainą Miunsterio kolegijoje, vėliau – laisvąją tapybą Miunsterio dailės akademijoje. Dar studijuodama pradėjo dirbti įvairiose vaikų ir jaunimo literatūros leidyklose, nuo to laiko publikavo daug savo iliustruotų knygų.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Aš ir nevykėliai. Draugystė veža”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos