Žvaigždžių mergaitė | Terra Publica

Žvaigždžių mergaitė

Kiran Millwood Hargrave

8,99 

2017 m. nominuota Karnegio medaliui
2017 m. British Book Awards metų vaikų knyga
2017 m. Waterstones vaikų knygos apdovanojimas
2017 m. Nominuota Jhalak Prize apdovanojimui
2017 m. Nominuota Branford Boase Award apdovanojimui
2017 m. Nominuota Little Rebels Children's Book Award apdovanojimui

Knyga ,,Žvaigždžių mergaitė“ iš kitų paaugliams skirtų knygų išsiskiria turtinga, vaizdinga, gyva kalba, sodriu pasakojimo stiliumi, originaliais naujadarais.

Izabelė gyvena saloje, kurios visi uostai uždaryti. Labai ilgai svajojusi apie nuotykius, ji net neįsivaizdavo, jog šie prasidės tada, kai… dings jos geriausia draugė! Prisijungusi prie paieškos komandos mergina leidžiasi į salos gilumą. Rūkstantys kalnai, išdžiūvusios upės ir kitos keistenybės primena kadaise girdėtas legendas. Gal iš tiesų bunda ilgai snaudęs ugnies demonas?

+ -

Vos pasirodžiusi „Žvaigždžių mergaitė“ buvo nominuota Karnegio medaliui (2017) – garsiausiam Jungtinės Karalystės vaikų literatūros apdovanojimui.

Tais pačiais metais knyga „Žvaigždžių mergaitė“  išrinkta vaikų metų knyga „British Book Awards“ ir pelnė „Waterstones“ knygynų apdovanojimą.

Kitos nominacijos

Jhalak Prize (2017) – kasmetinė premija, skiriama Jungtinėje Karalystėje gyvenantiems rašytojams.

Branford Boase Award (2017) – kasmetinė Jungtinės Karalystės literatūros premija už geriausią pirmąją knygą, skirtą vaikams, paaugliams ar jaunimui.

Little Rebels Children’s Book Award (2017) – apdovanojimas, skiriamas už grožinį vaikų literatūros kūrinį aktualia socialine tema.

Autorius

Autorė Kiran Millwood Hargrave gimė 1990 m. Londone. Studijavo Oksfordo ir Kembridžo universitetuose. Kuria poeziją, pjeses. Už kūrybą yra pelniusi ne vieną apdovanojimą.„Žvaigždžių mergaitė“ yra pirmoji autorės prozos knyga.

Vertėjas

Knygos vertėja Inga Tuliševskaitė išvertė ne vieną knygą vaikams ir paaugliams. 2017 m. IBBY (Tarptautinė vaikų ir jaunimo literatūros asociacija) vertėją apdovanojo už reikšmingiausią ir meniškiausią metų vertimą.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Žvaigždžių mergaitė”

Produkto kodas: 9786094731242 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos