Eksperimentai vaikams

Saulė Paltanavičiūtė

9,99 14,99 

Pasaulis pilnas paslapčių! Jas įminti gali ir tu – tereikia atlikti nesudėtingą eksperimentą ir sužinosi, kaip veikia žmogaus plaučiai, kaip vyksta fotosintezė, kodėl kyla pasaulio vandenynų lygis. Iš tiesų paslaptys tyko už kiekvieno kampo, tik nedažnai susimąstome, kaip ar kodėl kas nors vyksta. Štai todėl gamtosaugininkė Saulė Paltanavičiūtė – žymiojo gamtininko ir vaikų mylimo rašytojo Selemono Paltanavičiaus dukra – atrinko, išbandė ir aprašė net 52 smagius eksperimentus, kuriuos lengva daryti namuose. Jei kas savaitę atliksi po vieną – įdomios veiklos užteks visiems metams!

+ -

Eksperimentai vaikams

9,99 14,99 

8,04 11,49 

     
Viso kaina: 18,03 

Gamtininkė ir gamtosaugininkė Saulė Paltanavičiūtė labai myli gamtą ir mėgsta rašyti. Autorė skaitytojus kviečia į namus įsileisti ir prisijaukinti mokslą. „Dirbti prie šios knygos buvo labai smagu, nes ji sujungia mano mėgstamus dalykus: gamtą, švietimą, rašymą“, – sako S. Paltanavičiūtė.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą „Eksperimentai vaikams“

Produkto kodas: 9786094732058 Kategorijos: , ,
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos