Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos | Terra Publica

Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos

13,99 

Pasakos  sekamos nuo neatmenamų laikų. Jos yra tautos išminties lobynas, į kurį senoliai pririnko ne tik įstabiausių istorijų, bet ir žinų, patarimų. O kad pasakos netaptų nuobodžių pamokslų rinkiniu, jas apipynė nuotykiais.

Dabartinis pasaulis labai skiriasi nuo to, kuriame pasakos buvo sukurtos. Nenuostabu, kad šiuolaikiniai vaikai daugelio jų žodžių ar jose vaizduojamų dalykų nesupranta.

„Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos“ – tai knyga į kurią atrinktos pasakos perrašytos bendrine kalba, kad visi, tiek maži, tiek dideli, jas suprastų ir pamėgtų. O gal kartu ir senolių išminties pasisemtų.

Knygoje „Aukso tiltas“ rasite neregėtų negirdėtų lietuvių liaudies pasakų apie:

  • karalaites, slibinus ir narsius jaunikaičius;
  • gudruolius ir kvailius;
  • išmintingus žvėris.
+ -

Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos

13,99 

     
Viso kaina: 25,98 

Sudarytojas

Ir gamtos, ir humanitarinių mokslų ragavusi knygos sudarytoja Aistė Mišinytė labiausiai mėgsta skaityti vaikams knygas ir atsakinėti į jų klausimus – net pačius keisčiausius. Kartais būna nelengva, bet Aistei, turinčiai darbo mokykloje, universitete bei muziejuje patirties, pavyksta susišnekėti beveik su visais smalsučiais. Apie tokius pašnekesius su mažaisiais, vaikų literatūrą bei ugdymą Aistė rašo tinklaraštį „Meškiukas bibliotekoje“.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Aukso tiltas. Lietuvių liaudies pasakos”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos