Debesų pataluos | Terra Publica

Debesų pataluos

9,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Kas gali būti geriau nei pasaka prieš miegą? Nebent pasaka, kurią skaitant ar jos klausantis nejučia pradedi tyliai svajoti… Apie spalvotus debesų kalnus, vaivorykščių šalį, stebuklingą mišką, saulės zuikučius, pūkuotus katinėlius, džiaugsmą, juoką ir draugystę. O apie ką prieš užmigdami svajojate jūs?

Knygoje „Debesų pataluos“ jūsų laukia 111 linksmų, pamokančių, specialiai šiai knygai sukurtų ir laiko patikrintų pasakų. Visos jos nuskraidins į saldžiausių sapnų karalystę. Ar keliausite kartu?


Kas gali būti geriau nei pasaka prieš miegą? Nebent pasaka, kurią skaitant ar jos klausantis nejučia pradedi tyliai svajoti... Apie spalvotus debesų kalnus, vaivorykščių šalį, stebuklingą mišką, saulės zuikučius, pūkuotus katinėlius, džiaugsmą, juoką ir draugystę. O apie ką prieš užmigdami svajojate jūs? Knygoje „Debesų pataluos“ jūsų laukia 111 linksmų, pamokančių, specialiai šiai knygai sukurtų ir laiko patikrintų pasakų. Visos jos nuskraidins į saldžiausių sapnų karalystę. Ar keliausite kartu?

Knygos sudarytoja – Birutė Lenktytė-Masiliauskienė.

Knygoje sudėti tiek liaudies pasakojimai, tiek šių dienų autorių sukurtos istorijos. Dalį autorinių pasakojimų parengė pati sudarytoja, kitus specialiai šiai rinktinei parašė kūrybingi Lietuvos žmonės. Iš visų 2017 m. rugsėjo mėnesį leidyklos „Debesų ganyklos“ konkursui siųstų istorijų atrinktos ir į šią knygą sudėtos pačios geriausios pasakos. Visi konkurso metu sukurti kūriniai knygoje pažymėti raudonu medaliu.

Patys geriausi, žaismingiausi ar labiausiai vakaro skaitiniams tinkantys kūriniai knygoje pažymėti „Debesų ganyklų TOP 10“ simboliu.

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos