Kaip nugalėti drakonligę | Terra Publica

Kaip nugalėti drakonligę

Rugilė Kazlauskienė

5,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Autorius: Rugilė Kazlauskienė

Iliustratorius: Vytautas Tautkevičius

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2019

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-473-126-6

Svoris: 405 g

Išmatavimai: 231 × 281 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Knyga „Kaip nugalėti drakonligę“ aprašo visiems vaikus auginantiems pažįstamą situaciją: mažylis susirgo. Reikia vykti į ligoninę. Bėda, kad ligoniukas labai bijo. Knygelėje „Kaip nugalėti drakonligę“ paaiškinama, kas yra ligoninė ir kodėl reikia ten važiuoti, kaip vyksta tyrimai ir ką veikia gydytojai bei slaugės. Drakoniukas Jonas dar visai mažas. Jam tik 100 metų. Pagal žmonių amžių jam būtų maždaug penkeri ar šešeri. Tad visai nenuostabu, kad ir bijo jis tokių pačių dalykų, kaip dauguma vaikų. Palydėk Joną į ligoninę. Sužinosi, ką ten veikia gydytojai, slaugytojai ir ligoniai. Bus labai įdomu ir visai visai nebaisu!

Kaip nugalėti drakonligę

5,99 

  
Viso kaina: 5,99 

Autorius

Rugilė Kazlauskienė – medicinos psichologė, kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutė. Konsultuoja vaikus, paauglius bei suaugusiuosius. Ypač domisi nerimo sutrikimais, depresija, vaikų raidos sutrikimais, paauglių psichologija. Viena iš jos interesų sričių – vaikų reakcija į stresą sukeliančius įvykius, tokius kaip hospitalizacija. Psichologė taip pat dalyvauja portalo lrytas.lt projekte „Vaikystė be smurto“, reguliariai rašo straipsnius į portalą tėvystės bei vaikų ugdymo klausimais.

Iliustratorius

Vytautas Tautkevičius – iliustratorius, dailės terapeutas. „Mokiausi aštuntoje klasėje. Vieną dieną internete prisižiūrėjęs įvairiausių piešinių įsigeidžiau pats pabandyti ką nors nupiešti. Mane tai labai įtraukė, pradėjau kurti įvairius fantastinius veikėjus ir siužetus.“

Vilniaus dailės akademijoje (VDA) įgijo bakalauro laipsnį, o po kelerių metų jungtinėse LSMU ir VDA studijose apsigynė dailės terapijos magistrą. Dirbo ikimokyklinio ugdymo dailės mokytoju. Šiuo metu dirba dailės terapeutu. Kuria vaikų knygų iliustracijas ir kompiuterinių žaidimų grafinį dizainą

Produkto kodas: 9786094731266 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos