Kaip prisijaukinti traukinį

5,99 

„Kaip prisijaukinti traukinį“ – patarimų knyga tiems, kurie nori turėti augintinį. Ir ne paprastą šuniuką, katę ar auksinę žuvelę, bet… traukinį! Kodėl gi neprisijaukinus vieno iš jų? Juk jie tokie draugiški. Ir be galo mėgsta žaisti. Net jei iš pirmo žvilgsnio atrodys, kad surasti savo traukinį, jį prisivilioti, išmokyti naujų triukų, nuraminti ir saugoti yra labai sunku, į visus jaunųjų traukinių šeimininkų klausimus atsakys šis traukinių priežiūros vadovas. Pirmyn ieškoti savo svajonių traukinio!

Skaitykite ištrauką:

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime


knyguziurkes.wordpress.com apie knygą “Kaip prisijaukinti traukinį”:

Vaikystėje taip ir neteko turėti šuniuko. Nepaisant visų pažadų ir maldavimų. Gaila, nežinojau, kad galima laikyti traukinį. Gal traukinio tėvai būtų nenorėję labiau nei šuns ir galiausiai būtų nusileidę?

Skaitai “Kaip prisijaukinti traukinį” ir šypsaisi, nes labai graži knyga. Dar dėl to, kad niekada nepagalvojai, kad galima turėti tokį draugąir dar daip jausmingai – nes vis dėlto prisijaukinimas tokia savotiška apgavystė, na, žinote gi, kaip jaukinami laukiniai arkliai – pirmiausia turi būti pakankamai greitas ir vikrus, kad jį pagautum, paskui kantrus, kad išjodinėtum, ir tik paskui gali džiaugtis abipuse draugyste.

Taip ir su traukiniais – kai jau nusižiūri tau patinkantį, ilgai ir kantriai turi jį jaukintis, su juo žaisti ir juo rūpintis, kad jaukinimas peraugtų į tikrą draugystę. Na, o kaip viską padaryti nuo pradžios iki pabaigos – rasite knygoje, kuri gali tapti nuostabia dovana vaikams, mėgtantiems traukinukus. Jau žinau, kam vešiu dovanų.

Originalų straipsnį rasite čia.

Autorius

Jason Carter Eaton – vaikų knygų autorius, gyvenantis Jungtinėse Amerikos valstijose. Parašęs ne vieną knygą vaikams („How to Track a Truck“, „Great, Now We’ve Got Barbarians!“, „The Facttracker“, „The Catawampus Cat“, and „The Day My Runny Nose Ran Away“), o knygą „Kaip prisijaukinti traukinį“ („How to train a train“) išleido leidykla „Debesų ganyklos.“

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą „Kaip prisijaukinti traukinį“

Produkto kodas: 786098090987 Kategorijos: , , ,
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos