Mažoji vienaragė: kaip gera turėti draugų | Terra Publica

Mažoji vienaragė: kaip gera turėti draugų

Mila Berg

5,99 

Žvaigždelė – vienaragė. Bet ne tokia kaip visi: nemoka ji nei vaivorykštėmis šuoliuoti, nei padangėmis skrieti. Bet vieną kartą… Iš pačių aukštybių tiesiai mažajai vienaragei po kojomis nukrinta tikrų tikriausia žvaigždė! Ir jai taip reikia grįžti namo į žvaigždėtą dangų! Vienaragė skuba jai padėti – juk nepaliksi naujojo draugo bėdoje. Stebuklingas nuotykis prasideda!

„Mažoji vienaragė: kaip gera turėti draugų“ – žaisminga paveikslėlių knyga su miela istorija apie draugystę ir subtiliai švytinčiomis iliustracijomis.

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime


Mila Berg augo tarp knygų stirtų, uosdama spaudos dažų kvapą. Dar vaikystėje mėgdavo įsivaizduoti save kituose pasauliuose ir išgalvoti pasakiškas būtybes. Kad ir suaugusi galėtų užsiimti savo mėgstamiausia veikla, nakčia ar paryčiais sėdasi prie rašomojo stalo ir guldo popieriuje pasakas kitiems šio pasaulio svajokliams.

Marina Krämer gimė 1974 metais Rusijoje. Vaikystėje savo kambario sienas išpaišydavo mėgstamiausių pasakų motyvais, vėliau iliustravo mokyklos laikraštį. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje atvyko į Vokietiją ir Štutgarte studijavo vizualiąją komunikaciją bei grafinį dizainą. Nuo 2007 metų yra laisvai samdoma iliustruotoja, su šeima ir katinu gyvena Liudvigsburge.

Autorius

Mila Berg augo tarp knygų stirtų, uosdama spaudos dažų kvapą. Dar vaikystėje mėgdavo įsivaizduoti save kituose pasauliuose ir išgalvoti pasakiškas būtybes. Kad ir suaugusi galėtų užsiimti savo mėgstamiausia veikla, nakčia ar paryčiais sėdasi prie rašomojo stalo ir guldo popieriuje pasakas kitiems šio pasaulio svajokliams.

Iliustratorius

Marina Krämer gimė 1974 metais Rusijoje. Vaikystėje savo kambario sienas išpaišydavo mėgstamiausių pasakų motyvais, vėliau iliustravo mokyklos laikraštį. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje atvyko į Vokietiją ir Štutgarte studijavo vizualiąją komunikaciją bei grafinį dizainą. Nuo 2007 metų yra laisvai samdoma iliustruotoja, su šeima ir katinu gyvena Liudvigsburge.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Mažoji vienaragė: kaip gera turėti draugų”

Produkto kodas: 9786094731150 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos