Mopso Karlo istorija | Terra Publica

Mopso Karlo istorija

Fabiola Nonn, Lukas Weidenbach

5,99 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Autorius: Fabiola Nonn, Lukas Weidenbach

Iliustratorius: Joëlle Tourlonias

Vertėjas: Kazimiera Kazijevaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-8090-99-4

Svoris: 400 g

Išmatavimai: 260 × 210 mm

Tipas: Vaikų literatūra

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Knyga „Mopso Karlo istorija“ – tai pasakojimas apie didelį mažo šuniuko nuotykį. Nuotykį, kuris prasideda tada, kai mopso Karlo šeimininkė, sulaukusi skubaus skambučio, išlekia į pagalbą ir… palieka savo augintinį vieną. Knygoje „Mopso Karlo istorija“ pats mopsas Karlas papasakos apie savo klaidžiojimus svetimomis miesto gatvėmis, pažintį su bename Paula ir kelionę namo, pas savo mylimą šeimininkę. Keliaukite kartu su mopsiuku ir Jūs! Knygelė „Mopso Karlo istorija“ skirta vaikams nuo 3 metų!

Mopso Karlo istorija

5,99 

  
Viso kaina: 5,99 

Bernardinai.lt apie knygą:

Tai paveikslėlių knyga apie draugystę ir meilę gyvūnams. Apie tai, kad net baisiausiu metu reikia tik truputį palaukti, pasitikėti ir leisti padėti.

Pagrindinis knygos „Mopso Karlo istorija“ veikėjas – mopsų veislės šunelis Karlas, per šeimininkės neapdairumą, paliekamas pririštas prie parduotuvės. Šiaip ne taip nusigraužęs šniurelį, mopsas skubinasi ieškoti prapuolusios šeimininkės. Jam baugu mieste, nes čia nieko nepažįsta, o dar ir naktis artėja. Karlą kankina ir klausimai, kodėl šeimininkė jį paliko. Gerai, kad pasitaiko draugiška Paula – gatvės šuo. Kitą rytą jie jau abu kartu leidžiasi ieškoti mopso Karlo šeimininkės. Kaip seksi naujiesiems bičiuliams jos ieškoti ir ar benorės jie išsiskirti po tokios tvirtos užsimezgusios draugystės?

Bernardinai.lt 2016 m. kovo 26 d.

 

 

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Mopso Karlo istorija”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos