NE vienaragis | Terra Publica

NE vienaragis

Marc-Uwe Kling

7,49 

+ -

Autorius: Marc-Uwe Kling

Iliustratorius: Astrid Henn

Vertėjas: Vainius Bakas

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 48

ISBN: 978-609-473-263-8

Svoris: 425 g

Išmatavimai: 226 × 276 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 3+


Gal seniai, o gal ir nelabai Širdžių girioje gimė mielas vienaragis. Tėvai, seneliai, giminės ir draugai jį labai mylėjo, bet... Mažyliui visai nepatiko jų meilios kalbos ir švelnus dėmesys. Visiems ir visada mažylis atšaudavo NE! NE! NE ir dar kartą NEEE! Netrukus visi jį ėmė vadinti ne vienaragiu, o vieNEragiu. Kai NE vienaragiui pabodo artimųjų dėmesys, jis patraukė nuotykių ieškoti. Prie jo prisijungė mešKĄnas, kuris nuolat klausia KĄ, nes nieko negirdi. O gal tiesiog nesiklauso. Šuo TAIKAS, nes jam tai kas. Ir TAIPrincesė, nes juk turi būti atsvara tam, kas nuolat sako NE. Kartu jie labai smagiai leidžia laiką. Prisijunk ir tu!

NE vienaragis

7,49 

  
Viso kaina: 7,49 

NE vienaragis | Gal seniai, o gal ir nelabai Širdžių girioje gimė mielas vienaragis. Tėvai, seneliai, giminės ir draugai jį labai mylėjo, bet… Mažyliui visai nepatiko jų meilios kalbos ir švelnus dėmesys. Visiems ir visada mažylis atšaudavo NE! NE! NE ir dar kartą NEEE! Netrukus visi jį ėmė vadinti ne vienaragiu, o vieNEragiu.

Kai NE vienaragiui pabodo artimųjų dėmesys, jis patraukė nuotykių ieškoti. Prie jo prisijungė mešKĄnas, kuris nuolat klausia KĄ, nes nieko negirdi. O gal tiesiog nesiklauso. Šuo TAIKAS, nes jam tai kas. Ir TAIPrincesė, nes juk turi būti atsvara tam, kas nuolat sako NE.
Kartu jie labai smagiai leidžia laiką. Prisijunk ir tu!

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “NE vienaragis”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos