Net monstrai tvarkosi | Terra Publica

Net monstrai tvarkosi

Jessica Martinello

6,99 

+ -

Autorius: Jessica Martinello

Iliustratorius: Grégoire Mabire

Vertėjas: Erika Sabaliauskaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-473-189-1

Svoris: 382 g

Išmatavimai: 231 × 281 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Prancūzų

Rekomenduojamas amžius: 3+


Net monstrai tvarkosi! Netiki? Tuomet atsiversk šią knygą ir pamatysi, kas nutiko netvarkingam monstriukui… Paskubėk! Kiekviena akimirka labai svarbi! Kartą gyveno monstriukas, kuris labai nemėgo tvarkytis. Vieną vakarą jis sutiko Jonuką. Ar galit patikėti, kad Jonukas tvarkydavosi ir jam tai patiko? „Kodėl tu tvarkaisi?“ – paklausė monstriukas. Berniukas jam atskleidė paslaptį – ją gali sužinoti ir tu, jei perskaitysi knygą „Net monstrai tvarkosi!“. Knyga Net monstrai tvarkosi“ jau išversta į 13 kalbų. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Net monstrai tvarkosi

6,99 

     
Viso kaina: 12,98 

Autorius

Knygos autorė Jessica Martinello nuo vaikystės yra pamišusi dėl menų ir dizaino. Studijavo vizualiuosius ir skaitmeninius menus. Veda vaikams kūrybines dirbtuves, tačiau svajoja atsiduoti viso gyvenimo aistrai – iliustruoti knygas. Lengvai valdo ne tik teptuką, bet ir plunksną, tad rašo knygas. Daug skaito, domisi teatru, muzika, kinu, dievina gyvūnus, negali gyventi be šokolado.

Iliustratorius

Iliustratorius Grégoire’as Mabire’as išbandė nemažai darbų, kol atrado tikrąjį pašaukimą. Dabar dirba grafikos dizaineriu ir  iliustruotoju. Piešiniai kupini subtilaus humoro. Mėgsta knygas, animacinius filmus, muziką ir kiną.

Autorė Jessica Martinello ir iliustruotojas Grégoire’as Mabire’as – puikus duetas. Abu domisi tais pačiais dalykais (knygomis, muzika, kinu), abu mėgsta piešti, abu turi puikų humoro jausmą, kurį perkelia į kūrybą.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Net monstrai tvarkosi”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos