Piktulis... šiandien nepyksta!? | Terra Publica

Piktulis… šiandien nepyksta!?

5 out of 5 based on 2 customer ratings
(2 atsiliepimai) | Įvertinkite prekę

„Aprilkind“, Barbara van den Speulhof

7,49 

Liko 1

Autorius: „Aprilkind“, Barbara van den Speulhof

Iliustratorius: Stephan Pricken

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-473-242-3

Svoris: 430 g

Išmatavimai: 236 × 306 mm

Kalba: Lietuvių


Kai mažasis trolis pyksta – tampa tikru PIKTULIU! Jo draugams atrodo, kad Piktulis kitoks būti net nemoka. Bet mažylis mano kitaip – jis įsitikinęs, kad gali išbūti nesupykęs, tad susilažina su draugais, kad vieną dieną ištvers nesupykęs. O tai, pasirodo, nelengva. Kai bičiuliai iš panosės nugvelbia skanutėlį pyragą, norisi trypti kojomis. O kai nusigandusi varna kliurkteli ant nosies – garsiai užbaubti. Ar vis dėlto pavyks Piktuliui laimėti lažybas?.. Antrojoje knygoje vaikams apie mažojo trolio Piktulio nuotykius mažieji sužinos, kas atsitinka, kai emocijos slopinamos. Serijos 1 knyga čia.

Piktulis... šiandien nepyksta!?
5 out of 5

7,49 

     
Viso kaina: 14,98 

Piktulis… šiandien nepyksta!? | Kai mažasis trolis pyksta – tampa tikru PIKTULIU! Jo draugams atrodo, kad Piktulis kitoks būti net nemoka. Bet mažylis mano kitaip – jis įsitikinęs, kad gali išbūti nesupykęs, tad susilažina su draugais, kad vieną dieną ištvers nesupykęs. O tai, pasirodo, nelengva. Kai bičiuliai iš panosės nugvelbia skanutėlį pyragą, norisi trypti kojomis. O kai nusigandusi varna kliurkteli ant nosies – garsiai užbaubti. Ar vis dėlto pavyks Piktuliui laimėti lažybas?.. Antrojoje knygoje vaikams apie mažojo trolio Piktulio nuotykius mažieji sužinos, kas atsitinka, kai emocijos slopinamos.

Knygos apžvalgą galite perskaityti čia.

Serijos 1 knyga čia.

 

Autorė

aprilkind. Štefė ir Michaelis Gerharcai (Steffi ir Michael Gerharz) su trimis vaikais gyvena Troisdorfe prie Kelno. Jie kuria aprilkind prekių ženklu žymimas istorijas ir pliušinius žaisliukus, su šiais žaidžia viso pasaulio vaikai. Mintis apie trolį Piktulį jiems atėjo į galvas tada, kai žvelgė į prie pusryčių stalo sėdinčią įtūžusią ir užsispyrusią jauniausią dukrelę piktai sukryžiuotomis rankomis. Paveikslėlių knygų seriją jie kuria drauge su Štefanu Prikenu ir Barbara van den Špoilhof.

Iliustratorius

Štefanas Prikenas (Stephan Pricken), pabandęs mokytis mašinų gamybos ir architektūros, vėliau pasinėrė į dailės mokymo pagrindinėje mokykloje studijas, o paskui baigė grafinį dizainą Miunsteryje. Šiandien jis čia gyvena ir dirba laisvai samdomu iliustruotoju. Sukurti mažąjį trolį ir jo pasaulį pagal jau esamą pliušinuką buvo neįprasta, bet įdomi užduotis. Štefanas ją puikiai atliko. Be to, augindamas sūnų jis irgi yra susidūręs su pykčio protrūkiais, todėl sukurti knygelę buvo svarbu ir prasminga.

atsiliepimai

Rated 5 out of 5 stars
2 Atsiliepimai
4 žvaigždutės 0 0 %
3 žvaigždutės 0 0 %
2 žvaigždutės 0 0 %
1 žvaigždutė 0 0 %

2 atsiliepimai Piktulis… šiandien nepyksta!?

Rašyti atsiliepimą

Produkto kodas: 9786094732423 Kategorijos: , , , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos