Eime slėpynių! | Terra Publica

Eime slėpynių!

Chris Naylor-Ballesteros

6,99 

+ -

Autorius: Chris Naylor-Ballesteros

Iliustratorius: Chris Naylor-Ballesteros

Vertėjas: Ieva Šakelaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-473-218-8

Svoris: 500 g

Išmatavimai: 276 × 276 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Anglų

Rekomenduojamas amžius: 3+


Lapinas Frenkas ir meškinas Bertas – geriausi draugai! Jie labai mėgsta žaisti slėpynių. Frenkui patinka laimėti. Bertui – irgi! Tik Bertas dar nė karto nelaimėjo. Vieną dieną Frenkas supranta, kad laimėjimas dar ne viskas. Juk daug svarbiau, kad draugas būtų laimingas. Knyga „Eime slėpynių!“ – tai šmaikšti ir pamokanti istorija apie tikrą draugystę. Knyga vaikams neša svarbią žinutę.

Eime slėpynių!

6,99 

        
Viso kaina: 20,97 

Eime slėpynių | Lapinas Frenkas ir meškinas Bertas – geriausi draugai! Jie labai mėgsta žaisti slėpynių. Frenkui patinka laimėti. Bertui – irgi! Tik Bertas dar nė karto nelaimėjo. Vieną dieną Frenkas supranta, kad laimėjimas dar ne viskas. Juk daug svarbiau, kad draugas būtų laimingas.

Knyga „Eime slėpynių!“ – tai šmaikšti ir pamokanti istorija apie tikrą draugystę. Knyga vaikams neša svarbią žinutę.

Knygos apžvalgą galite perskaityti čia.

Daugiau paveikslėlių knygų vaikams rasite čia.

 

Autorius ir iliustratorius

Chris Naylor-Ballesteros studijavo iliustravimą ir grafinį dizainą Bradfordo meno koledže. Baigęs studijas, dirbo anglų kalbos mokytoju, laikraščių maketuotoju ir dizaineriu. Skaitydamas paveikslėlių knygas savo vaikams, suprato, kad kartais jam jos patinka labiau nei mažiesiems klausytojams. Taip kilo mintis pačiam iliustruoti knygas. Be knygų iliustravimo, autoriui patinka klausytis muzikos ir ją kurti, klajoti po kaimo vietoves, važinėtis dviračiu. Jo mėgstamiausias sezonas yra ruduo, o spalva – žalia.

Chris Naylor-Ballesteros už kūrybą vaikams yra ne kartą apdovanotas ir nominuotas. Jo knyga „The Suitcase“ apdovanota „Picture Book Award“ (2020), pateko į trumpuosius „Oscar’s Book Prize“ (2020), „CILIP Kate Greenaway Medal“ (2020) ir „The North Somerset Teachers’ Book Award“ (2019) sąrašus.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Eime slėpynių!”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos