Tapukas ir emocijų kuprinė | Terra Publica

Tapukas ir emocijų kuprinė

Monika Žiūkaitė

7,49 

Emocijos mus lydi kiekviename žingsnyje. Kai sugalvojame puikią idėją – džiaugiamės, kai tamsoje išgirstame nepažįstamą garsą – išsigąstame. O kai patiriame per daug emocijų, jos ima mus varginti, kartais net norisi nuo jų pasislėpti. Tapukas Mopis nusprendė savaip susitvarkyti su jį užplūdusiomis emocijomis – ėmė ir visas sugrūdo į kuprinę. Ją kasdien tampėsi ant pečių, nes bijojo, kad emocijos ištrūks. Kaip manote, ar lengva ant pečių kasdien nešiotis emocijų kuprinę?

Smagi istorija 3–6 metų vaikams apie emocijas ir jų svarbą. Tai knyga, kurią verta perskaityti visiems vaikams.

+ -

Tapukas ir emocijų kuprinė

7,49 

7,49 

        
Viso kaina: 22,47 

Tapukas ir emocijų kuprinė | Emocijos mus lydi kiekviename žingsnyje. Kai sugalvojame puikią idėją – džiaugiamės, kai tamsoje išgirstame nepažįstamą garsą – išsigąstame. O kai patiriame per daug emocijų, jos ima mus varginti, kartais net norisi nuo jų pasislėpti. Tapukas Mopis nusprendė savaip susitvarkyti su jį užplūdusiomis emocijomis – ėmė ir visas sugrūdo į kuprinę. Ją kasdien tampėsi ant pečių, nes bijojo, kad emocijos ištrūks. Kaip manote, ar lengva ant pečių kasdien nešiotis emocijų kuprinę?

Smagi istorija 3–6 metų vaikams apie emocijas ir jų svarbą. Tai knyga, kurią verta perskaityti visiems vaikams.

Interviu su knygos „Tapukas ir emocijų kuprinė“ autore Monika Žiūkaite skaitykite čia.

Daugiau paveikslėlių knygų vaikams rasite čia.

Autorė

Knygos autorė Monika Žiūkaitė į vaikiškas knygeles žvelgia kaip į galingą įkvėpimo šaltinį. „Iš spalvingų puslapių veržte veržiasi gėris ir išmintis. Gali atrodyti, kad paveikslėlių knygelėse viskas labai paprasta, bet kiekvienoje istorijoje slypi svarbios pamokos ir vertybės. Tad tai yra vaizdingas būdas atkreipti mažojo skaitytojo dėmesį į svarbias detales. Ir priminti jas suaugusiajam, dažniausiai tas istorijas skaitančiam kartu“, – sako autorė.

Iliustratorė

Knygos iliustratorė Renata Bee be galo mėgsta vaikiškas paveikslėlių knygas. „Negaliu ramiai pro jas praeiti – vis vartau, skaitau, perku ir analizuoju. Nors metų jau nemažai, bet viduje vis dar esu vaikas, norintis žaisti, pažinti, džiaugtis ir atrasti“, – sako ji.  Renata Bee kuria eilėraščius ir pasakėles vaikams, dažnai pati jas iliustruoja. Didžiausia jos svajonė – kurti ir iliustruoti knygas vaikams. Menininkės kūryba publikuota vaikų literatūros žurnale „Laimiukas“. Ji kaip autorė yra prisidėjusi prie užduočių knygelių serijos „Žaidžiu profesijas“ gimimo. Kai nekuria ir neiliustruoja, dirba su multimedija, nes yra diplomuota šios srities specialistė.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Tapukas ir emocijų kuprinė”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos