Tapukas ir emocijų kuprinė | Terra Publica

Tapukas ir emocijų kuprinė

Monika Žiūkaitė

7,49 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Autorius: Monika Žiūkaitė

Iliustratorius: Renata Bee

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 32

ISBN: 978-609-473-243-0

Svoris: 434 g

Išmatavimai: 231 × 281 mm

Kalba: Lietuvių


Emocijos mus lydi kiekviename žingsnyje. Kai sugalvojame puikią idėją – džiaugiamės, kai tamsoje išgirstame nepažįstamą garsą – išsigąstame. O kai patiriame per daug emocijų, jos ima mus varginti, kartais net norisi nuo jų pasislėpti. Tapukas Mopis nusprendė savaip susitvarkyti su jį užplūdusiomis emocijomis – ėmė ir visas sugrūdo į kuprinę. Ją kasdien tampėsi ant pečių, nes bijojo, kad emocijos ištrūks. Kaip manote, ar lengva ant pečių kasdien nešiotis emocijų kuprinę? Smagi istorija 3–6 metų vaikams apie emocijas ir jų svarbą. Tai knyga, kurią verta perskaityti visiems vaikams.

DOVANA!

Autorės sukūrė „Tapuko emocijų žaidimą“, kurį dovanoja vaikams ir šeimoms. Jums tereikia atsispausdinti visus žaidimo komponentus, kartu su vaikais juos pasiruošti ir leistis į emocijų žaidimo pasaulį! Žaidimas rekomenduojamas 4-10 m. vaikams. Žaidėjų skaičius 2-6. Žaidime vienos užduotys leis įsijausti į aktorių rolę bei pavaizduoti išsiridenusią emociją. Kitos užduotys prašys nuoširdžiai pagalvoti ir atsakyti į klausimus apie emocijas. Bus patikrintas pastabumas, teks atlikti ir netikėtų užduočių, kurios sukels pačių įvairiausių emocijų. Žaidimą laimi – pirmas pasiekęs finišą. Tačiau žaidimo tikslas – bendrauti tarpusavyje, pažinti emocijas, mokytis apie jas kalbėti su kitais ir turiningai leisti laiką su artimais žmonėmis. Žaidimą „Tapuko emocijų žaidimas“ sudaro:
  • Pagrindinė žaidimo lenta. Legendoje nurodytos 4 tipų užduotys ir jų paaiškinimai.
  • Kauliukas, kurį reikia išsikirpti ir suklijuoti.
  • Batukai – žaidimo figūrėlės.
  • 36 klausimų kortelės, kurias taip pat pirmą kartą reikia išsikirpti.
  • Tapuko emocijų lapas vienai iš užduočių
Žaidimą „Tapuko emocijų žaidimas“ su visais komponentais atsisiųsti galite čia. Paspaudę čia sužinokite, kaip reikia žaisti žaidimą.    

Tapukas ir emocijų kuprinė

7,49 

5,99 7,49 

     
Viso kaina: 13,48 

Tapukas ir emocijų kuprinė | Emocijos mus lydi kiekviename žingsnyje. Kai sugalvojame puikią idėją – džiaugiamės, kai tamsoje išgirstame nepažįstamą garsą – išsigąstame. O kai patiriame per daug emocijų, jos ima mus varginti, kartais net norisi nuo jų pasislėpti. Tapukas Mopis nusprendė savaip susitvarkyti su jį užplūdusiomis emocijomis – ėmė ir visas sugrūdo į kuprinę. Ją kasdien tampėsi ant pečių, nes bijojo, kad emocijos ištrūks. Kaip manote, ar lengva ant pečių kasdien nešiotis emocijų kuprinę?

Smagi istorija 3–6 metų vaikams apie emocijas ir jų svarbą. Tai knyga, kurią verta perskaityti visiems vaikams.

Interviu su knygos „Tapukas ir emocijų kuprinė“ autore Monika Žiūkaite skaitykite čia.

Daugiau paveikslėlių knygų vaikams rasite čia.

Autorė

Knygos autorė Monika Žiūkaitė į vaikiškas knygeles žvelgia kaip į galingą įkvėpimo šaltinį. „Iš spalvingų puslapių veržte veržiasi gėris ir išmintis. Gali atrodyti, kad paveikslėlių knygelėse viskas labai paprasta, bet kiekvienoje istorijoje slypi svarbios pamokos ir vertybės. Tad tai yra vaizdingas būdas atkreipti mažojo skaitytojo dėmesį į svarbias detales. Ir priminti jas suaugusiajam, dažniausiai tas istorijas skaitančiam kartu“, – sako autorė.

Iliustratorė

Knygos iliustratorė Renata Bee be galo mėgsta vaikiškas paveikslėlių knygas. „Negaliu ramiai pro jas praeiti – vis vartau, skaitau, perku ir analizuoju. Nors metų jau nemažai, bet viduje vis dar esu vaikas, norintis žaisti, pažinti, džiaugtis ir atrasti“, – sako ji.  Renata Bee kuria eilėraščius ir pasakėles vaikams, dažnai pati jas iliustruoja. Didžiausia jos svajonė – kurti ir iliustruoti knygas vaikams. Menininkės kūryba publikuota vaikų literatūros žurnale „Laimiukas“. Ji kaip autorė yra prisidėjusi prie užduočių knygelių serijos „Žaidžiu profesijas“ gimimo. Kai nekuria ir neiliustruoja, dirba su multimedija, nes yra diplomuota šios srities specialistė.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Tapukas ir emocijų kuprinė”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos