Vilkas, kuris iškrito iš knygos | Terra Publica

Vilkas, kuris iškrito iš knygos

Thierry Robberecht

4,67 5,99 

Vilkas, kuris iškrito iš knygos – linksma ir žaisminga paveikslėlių knyga. Iš pilnos knygų lentynos netyčia išsprūsta pasakų knyga. O iš jos iškrinta… pats knygos veikėjas vilkas! Atsidūręs svetimame pasaulyje vilkas labai išsigąsta. Staiga jis pamato piktai nusiteikusį katiną ir sprunka… į pirmą pasitaikiusią knygą!

 

Liko 47

+ -

Plačiau apie knygą

Ar esi kada pametęs pinigus ar raktus? Jeigu taip, tada puikiai žinai, kad jie iš kišenės išslysta be jokio įspėjimo. Žinok, kad iškrinta ne tik smulkmenos, bet ir knygos iš netvarkingai sukrautų lentynų. O tada gali nutikti pačių netikėčiausių dalykų. Netiki?

Kartą iš mergaitės Zojos knygų lentynos išslydo knyga apie vilką, o iš jos iškrito pats knygos veikėjas! Šios istorijos nebūtų buvę, jei pilkis būtų laiku suspėjęs sugrįžti į knygą, bet jam sutrukdė mergaitės katinas. Vargšeliui vilkui teko slėptis pirmoje pasitaikiusioje istorijoje, o ten ne taip smagu, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio…

„Man tai knyga apie tai, kad kiekvienas šiame pasaulyje anksčiau ar vėliau randa savo vietą. Apie tai, kad vienose aplinkybėse tas pats vilkas gali būti geras, o kitose – blogas. Linksma, lengva, trumpa istorija, kuri paskatins vaikus mąstyti šiek tiek kitaip. Ir Rusnei (mano trimetei dukrai) labai patiko!“(tinklaraščio knygosnugarėlė autorius).

https://knygosnugarele.lt/2019/04/kai-atomazga-vis-dar-netiketa-vilkas-kuris-iskrito-is-knygos/

Autorius

Knygos autorius Thierry Robberecht kuria vaikams ir jaunimui. Po nelaimingo atsitikimo (2011 m.) turi negalią, tačiau ji netrukdo autoriui keliauti, mėgautis gyvenimu. Knygose, kaip ir gyvenime, mėgsta tarti paskutinį žodį.

 

Iliustratorius

Iliustratorius Gregoire Mabire išbandė nemažą darbų, kol atrado tikrąjį pašaukimą. Dabar dirba grafikos dizaineriu ir  iliustruotoju. Piešiniuose matyti subtilus humoras. Mėgsta knygas, animacinius filmus, muziką ir kiną.

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos