Kelionė po naktinį dangų | Terra Publica

Kelionė po naktinį dangų

Stuart Atkinson

8,99 

Liko 8

+ -

Autorius: Stuart Atkinson

Iliustratorius: Brendan Kearney

Vertėjas: Viktorija Uzėlaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2020

Puslapių skaičius: 64

ISBN: 978-609-473-171-6

Svoris: 657 g

Išmatavimai: 231 × 295 mm

Kalba: Lietuvių


Ką išvystum naktį pažvelgęs į dangų? Žinoma, Mėnulį ir žvaigždes. Ir… iš viršaus į tave žiūrinčią Visatą! Kelionėje po naktinį dangų tave lydės Felicija. Ji pamokys surasti žvaigždynus, atpažinti Mėnulio fazes, patars, kaip tapti tikru žvaigždinėtoju. Knyga Kelionė po naktinį dangų“ – tai mokslinė knyga smalsiems astronomijos gerbėjams, parašyta tikrų tikriausio astronomo! Kuo ji skiriasi nuo kitų mokslinių knygų? Knyga Kelionė po naktinį dangų“ žavi puikiu, smagiu ir labai paprastu pasakojimu, kurį lengvai supras pradedantieji žvaigždinėtojai. Ką jie ras knygoje? Viską! Patarimų, kaip pasiruošti žvaigždžių stebėjimui, kur tai daryti, kaip atpažinti dangaus objektus ir kur jų ieškoti. Kaip ir tikroje mokslinėje knygoje, jos pabaigoje yra žodynėlis ir terminų rodyklė. Rimtą mokslininką ir astronomą Stuartą Atkinsoną parašyti knygą vaikams įkvėpė jo mylima katytė Pegė. Vieną naktį ji taip smalsiai pažvelgė į žvaigždes, kad jis susimąstė, kiekgi kačių naktimis žvalgosi į žvaigždėtą dangų ir gėrisi juo… Taip pat knyga Kelionė po naktinį dangų“ skirta Felisetei, benamei katei, kuri 1963 m. tapo pirmąja į kosmosą pakilusia kate.

Kelionė po naktinį dangų

8,99 

  
Viso kaina: 8,99 

 

Autorius

Stuartas Atkinsonas kosmosu ir astronomija susižavėjo vaikystėje, kai sužinojo, kad Mėnulyje nusileido žmogus. Jis jau beveik 30 metų rašo, redaguoja knygas apie astronomiją ir kosmosą, dažnai savanoriškai skaito paskaitas šiomis temomis mokyklose, bendruomenėse. Giedromis naktimis jį galite pamatyti kartu su kate žiūrint į dangų.

Iliustratorius

Brendanas Kearney’is universitete studijuodamas architektūrą suprato, kad jam nepatinka braižyti, tačiau labai smagu piešti. Sužinojęs, kad piešimas taip pat gali būti darbas, skubiai iškeitė architektūros studijas į iliustravimo. Dabar jis – vaikiškų knygų iliustruotojas ir dizaineris.

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos