Broliai Ąžuolaičiai | Terra Publica

Broliai Ąžuolaičiai

Selemonas Paltanavičius

7,49 

Neturime

Gaukite el. pranešimą kai turėsime

Autorius: Selemonas Paltanavičius

Iliustratorius: Jurgita Rancevienė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2017

Svoris: 617 g

Išmatavimai: 176 × 246 mm

Kalba: Lietuvių


Kiekvienas pasaulio ąžuolas turi savo brolį ąžuolaitį – mažą žmogutį, kuris gyvena ąžuolo menėje ir nepaliaujamai rūpinasi savuoju medžiu. Tačiau vieną dieną ramų ąžuolaičių gyvenimą sudrumsčia netikėta žinia – visi ąžuolai iškirsti! Nejaugi tikrai pasaulyje neliko nė vieno gyvo ąžuolo?  Mažieji ąžuolų sargai tuo netiki ir nusprendžia keliauti ieškoti ąžuolų ir jų subrandintų gilių. Ar broliams ąžuolaičiams pavyks? Ar jie ras bent vieną gyvą ąžuolą? Leiskis į nepaprastą ir įdomybių. Broliai ąžuolaičiai – ąžuolų menėse gyvenantys maži žmogučiai, kurie rūpinasi ir saugo savo ąžuolus. Kai jie išgirsta, kad pasaulyje nebeliko ąžuolų, negali tuo patikėti. Ir leidžiasi ieškoti nors vieno gyvo ąžuolo. Arba bent jau ąžuolų subrandintų gilių. Perskaitykite naujausią žinomo rašytojo ir gamtininko Selemono Paltanavičiaus knygą „Broliai ąžuolaičiai“ ir sužinokite, kaip baigėsi mažųjų žmogučių kelionė.

Autorius

Knygos autorius – žinomas gamtininkas, nominuotas ir be galo vaikų mėgstamas rašytojas Selemonas Paltanavičius. Visos jo sukurtos istorijos ir parengtos pažintinės knygos stebina, žavi ir yra teigiamai vertinamos tiek skaitytojų, tiek specialistų. Iš viso jis yra išleidęs daugiau nei 50 knygų. Dvi iš jų išrinktos kaip geriausios Metų knygos vaikams (2006 ir 2016 metais). 2015 m. S. Paltanavičius apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu, o 2016 m. jam įteikta Švietimo ir mokslo ministerijos Vaikų literatūros premija.

Iliustratorius

Knygos iliustratorė – dailininkė Jurgita Rancevienė. Daugiau nei du dešimtmečius ji dirba prie vaikams skirtų spaudos leidinių kaip iliustracijų, tekstų, fotografijų autorė bei meninė redaktorė. Pieštuką į rankas Jurgita paėmė vaikystėje ir jo nepaleidžia iki šiol.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Broliai Ąžuolaičiai”

Produkto kodas: 9786094730542 Kategorijos: , , ,
Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos