Dramblys ant delno | Terra Publica

Dramblys ant delno

Selemonas Paltanavičius

12,99 

+ -

Autorius: Selemonas Paltanavičius

Iliustratorius: Reda Tomingas

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2024

Puslapių skaičius: 144

ISBN: 978-609-473-313-0

Svoris: 800 g

Išmatavimai: 207 × 268 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Rekomenduojamas amžius: 7+


Ar yra žvėrių, telpančių į šaukštą? Kodėl banginiai neišlipa į sausumą? Kieno liežuvis ilgiausias, o kieno kailis gražiausias? Kam gyvūnams reikalinga kišenė? Kieno kvapas smardžiausias? Kad galėtų atsakyti į šiuos klausimus, žinomas gamtininkas ir mylimas rašytojas Selemonas Paltanavičius ant delno pasitupdęs atidžiai ištyrinėjo ir mažulytį kirstuką, ir milžinišką banginį, ir daug kitų gyvūnų! Knygoje „Dramblys ant delno“ rasi nuostabių pasaulio gyvūnų nuotraukų, šmaikščių iliustracijų, neįtikėtinų faktų ir supergyvūnų aprašymų! Įtraukite vaikus į pasaulio gyvūnų stebuklą su nuostabia knyga „Dramblys ant delno“!

Autorius

Knygos autorius – žinomas gamtininkas, apdovanotas ir be galo mėgstamas rašytojas Selemonas Paltanavičius. Visos jo sukurtos istorijos ir parengtos pažintinės knygos stebina, žavi ir yra teigiamai vertinamos tiek skaitytojų, tiek specialistų. Autoriaus išleistų knygų skaičius jau pasiekė 100. Dvi iš jų išrinktos geriausiomis metų knygomis vaikams (2006 ir 2016 m.). 2015 m. S. Paltanavičius apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu. 2016 m. jam įteikta Švietimo ir mokslo ministerijos Vaikų literatūros premija, 2020 m. – Prano Mašioto premija, o 2022 m. – Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžius už gimtosios šalies garsinimą pasaulyje.

Iliustratorius

Iliustratorė Reda Tomingas (g. 1979) – animacinio kino režisierė, iliustratorė. Yra įgijusi audiovizualinio meno bakalauro laipsnį. Už filmą „Kaltė“ pelnė ne vieną apdovanojimą. Iliustruoja knygas vaikams.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Dramblys ant delno”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos