Iliustruotas lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynas | Terra Publica

Iliustruotas lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynas

9,74 12,49 

„Iliustruotas lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynas“ – tai žodynas, parengtas Lietuvoje įvertinus šalies gyventojų dažniausiai vartojamas užsienio kalbas bei su tuo susijusius poreikius.

Žodynas „Iliustruotas lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynas“  skirtas tiek pradedantiesiems mokytis kalbų, tiek pažengusiems mokyklinio amžiaus vaikams.

Knyga „Iliustruotas lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynas“ skirta vaikams nuo 7 metų!

+ -

„Iliustruotas lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynas suskirstytas“ į 22 temas apie maistą, namus, sodą, sveikatą, keliones, grožį, sportą bei kitas. Knygoje lengvai surasite daugiau kaip 9000 žodžių lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų kalbomis. Žodžius iliustruojantys objektai padeda geriau suvokti žodžių reikšmę ir jų vartojimo sferą. Žodyne rasite ir trumpą tekstą apie Lietuvą, lankytinas šalies vietoves, nacionalinius patiekalus. Šios žinios pravers bendraujant su užsienio svečiais, keliaujant  ar tiesiog norint sužinoti kuo daugiau užsienio kalbų terminų. Tai puikus spalvingas leidinys skirtas naudoti mokykloje ar namuose, mokantis kalbų ar verčiant specializuotus tekstus, instrukcijas, receptus, keliaujant.

Iliustruotas lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynas“ skirtas tiek pradedantiesiems mokytis kalbų, tiek pažengusiems mokyklinio amžiaus vaikams.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Iliustruotas lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynas”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos