Liūto riaumojimas | Terra Publica

Liūto riaumojimas

Juris Zvirgzdiņš

4,99 

Kiekvienas save gerbiantis liūtas moka riaumoti. Ir dažniausiai daro tai labai garsiai. Tačiau zoologijos sode gyvenančiam liūtui Leo nepasisekė – jis neteko gebėjimo riaumoti. Todėl vargšeliui pagelbėti nusprendė penkiametė Rasa, jos pliušinis meškiukas Tobijas ir šuo Zoro. Ar pagal gydytojos išrašytą receptą iškepti mėtiniai keksiukai padės Leo ir jis vėl galės riaumoti? O gal pavyks surasti riaumojimą skatinančios medžiagos, kuri išgelbėtų Leo nuo NIEKAM TINKAMUMO? Visi atsakymai – nuotaikingoje knygoje „Liūto riaumojimas“ apie draugystę, rūpestį ir nuoširdžią pagalbą vienas kitam.

Knyga „Liūto riaumojimas“ nominuota nacionalinio Latvijos meniškiausių knygų konkurso „Auksinis obuolys 2015″ („Zelta ābele 2015″) apdovanojimui (Vaikų knygų kategorija).

+ -

Bernardinai.lt apie knygą „Liūto riaumojimas“:

Ši knygą „Liūto riaumojimas“ išsiskiria savo vizualika – akivaizdu, kad knygos dailininkė Lina Dūdaitė įdėjo daug darbo ir širdies, kad prakalbintų šios istorijos veikėjus. O istoriją mums pasakoja daug apdovanojimų pelnęs latvių rašytojas Juris Zvirgzdinš.

Tai pasakojimas apie kiek kitokį vaiką – mergaitę Rasą, kuri, tiesą sakant, auga pakankamai vieniša (ją augina tik mama, kuri yra nuolatiniais darbais užversta dailininkė) – jai tik penkeri, o viską, kas vyksta knygoje, ji daro viena. Tiksliau, ne visai viena – kartu su savo meškiuku Tobiju ir šuniuku Zoro. Su abiems mergaitė kalbasi, tariasi ir viską dar kartu (net dantis valosi). Ši trijulė, gyvenanti netoli zoologijos sodo, vieną dieną susirūpina, jog seniai negirdėto liūto Leo riaumojimo, todėl įtaria atsitikus kažką negero. Ir iš tiesų, kaip vėliau paaiškėja, liūtui gresia ne koks likimas, tačiau bičiuliai nusprendžia jo nepalikti bėdoje ir imasi plano – suveikti riaumojamosios medžiagos.

Knyga „Liūto riaumojimas“ labai labai smagi. Smagiai parašyta. Su tikro, nesumeluoto naivumo ir gyvenimo džiaugsmo užtaisu.

Klientų atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Liūto riaumojimas”

Uždaryti
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos