Magiškų gyvūnų mokykla. Aukštyn ar žemyn | Terra Publica

Magiškų gyvūnų mokykla. Aukštyn ar žemyn

Margit Auer

7,99 

+ -

Autorius: Margit Auer

Iliustratorius: Nina Dulleck

Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2021

Puslapių skaičius: 224

ISBN: 978-609-473-223-2

Svoris: 409 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 7+


Sveiki atvykę į Magiškų gyvūnų mokyklą! Mokyklą, kuri taip vadinama ne veltui. Jei pasiseks, čia rasi geriausią pasaulyje draugą. Tačiau ne berniuką ar mergaitę, o… magišką gyvūną, kuris tavimi rūpinsis, visada tave išklausys, pamokys ir patars. Ir dar – su tavimi bendraus tik tau vienam suprantama kalba. Knyga „Magiškų gyvūnų mokykla. Aukštyn ar žemyn“ – tai penktoji knygų serijos apie Magiškų gyvūnų mokyklą dalis. Panelės Kornfyld klasė dalyvauja televizijos viktorinoje „Aukštyn ar žemyn“. Užduotys ne iš lengvųjų, joms įveikti reikia ir sumanumo, ir gudrumo, ir miklumo, ir net grožio! Vaikai viktorinai nuoširdžiai ruošėsi, tad, be jokių abejonių, panelės Kornfyld klasė laimės! Bet ne viskas taip paprasta, kai šou stebi per televizoriaus ekraną ir kai pats jame dalyvauji!

              
Viso kaina: 39,95 

Autorius

Margit Auer tikroji profesija – reporterė. Anksčiau Margit rašė straipsnius Vokietijos laikraščiams ir didžiausiai šalies naujienų agentūrai. Augindama tris vaikus, ji perskaitė daug vaikiškų knygų ir pajuto norą jas kurti pati. Su šia veikla nesiskiria iki šiol.

Iliustratorė

Nina Dulleck piešia ir tapo nuo pat mažens, kai tik išmoko laikyti pieštuką ir teptuką. Nina kartu su šeima gyvena prie Reino upės, jos namai apsupti vynuogynų ir vyšnių sodų. Ten ir gimsta gražiausios iliustracijos vaikams.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “Magiškų gyvūnų mokykla. Aukštyn ar žemyn”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos