(Ne)tikros atostogos | Terra Publica

(Ne)tikros atostogos

Marianne Kaurin

5,69 9,49 

+ -
Vokietijos jaunimo literatūros premija „Deutsche Jugendliteraturpreis 2021“
Vokietijos vaikų ir jaunimo literatūros premija „Luchs“ (teikia savaitraštis „Die Zeit“ ir Brėmeno radijas)
„Deutsche Akademie Für Kinder- und Jugendliteratur“ mėnesio knygos apdovanojimas

Autorius: Marianne Kaurin

Vertėjas: Auksė Beatričė Katarskytė

Leidykla: Debesų Ganyklos

Metai: 2022

Puslapių skaičius: 208

ISBN: 9786094732621

Svoris: 400 g

Išmatavimai: 149 × 211 mm

Viršelis: Kietas

Kalba: Lietuvių

Originalo kalba: Vokiečių

Rekomenduojamas amžius: 8+


Melas norint pritapti – tai pagrindinė „(Ne)tikrų atostogų“ tema. Juk turbūt visi svajoja apie atostogas egzotiškame paplūdimyje ar prie baseino prabangiame viešbutyje. Noras neatsilikti ir nepasirodyti prastesnei nei bendraklasiai privertė šeštokę Iną pameluoti, kad išvyksta atostogauti į šiltus kraštus. Tačiau iki jų Inai toli kaip iki mėnulio – jos mama neturi pinigų jokioms atostogoms. Melo burbulas vis auga, Ina bendraklasėms rašo melagingas žinutes ir publikuoja suklastotas nuotraukas, nors dėl to jaučiasi siaubingai. Atrodo, kad visos atostogos praeis slepiantis tvankiame kambaryje, kol į jos langą barkšteli naujojo kaimyno paleistas akmenukas. Galbūt šilti kraštai ir svajonių atostogos yra kur kas arčiau, nei atrodo?

Norvegų rašytojos Marianne Kaurin knyga „(Ne)tikros atostogos“ pelnė tiek jaunųjų skaitytojų, tiek literatūros ekspertų pripažinimą.

Knygos leidimą finansuoja Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“.

Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“.

(Ne)tikros atostogos

5,69 9,49 

5,69 9,49 

     
Viso kaina: 11,38 

Pripažinimo sulaukusioje norvegų rašytojos Marianne Kaurin knygoje „(Ne)tikros atostogos“ pasakojama istorija apie šeštokę Iną, kuri, nenorėdama atsilikti nuo bendraklasių, planuojančių atostogas prabangiuose kurortuose, visiems pameluoja, kad vasarą išvyks į šiltus kraštus. Iš tikrųjų jos mama neturi pinigų jokioms atostogoms ir Ina vasaros dienas priversta leisti tvankiame kambaryje. Viską pakeičia į kaimynystę atsikraustęs Vilmeris. Vaikai susidraugauja ir kartu susikuria savo šiltus kraštus, pasitelkdami vaizduotę ir kūrybingumą.

Norvegų rašytojos Marianne Kaurin knyga „(Ne)tikros atostogos“ pelnė tiek jaunųjų skaitytojų, tiek literatūros ekspertų pripažinimą. Už šį kūrinį autorė apdovanota Vokietijos jaunimo literatūros premija „Luchs“ (teikia savaitraštis „Die Zeit“ ir Brėmeno radijas), „Deutsche Akademie Für Kinder- und Jugendliteratur“ mėnesio knygos apdovanojimu, 2021 m. Vokietijos vaikų literatūros premija „Deutsche Jugendliteraturpreis“.

 

Autorius

Rašytoja Marianne Kaurin (g. 1974) yra gavusi ne vieną literatūros apdovanojimą už knygas vaikams ir jaunimui. Jos knyga jauniesiems paaugliams „Syden“ (liet. „(Ne)tikros atostogos“) pelnė vieną prestižiškiausių literatūros apdovanojimų pasaulyje „Deutsche Jugendliteraturpreis 2021“, taip pat Vokietijos vaikų ir jaunimo literatūros premiją „Luchs“ (teikia savaitraštis „Die Zeit“ ir Brėmeno radijas) ir „Deutsche Akademie Für Kinder- und Jugendliteratur“ mėnesio knygos apdovanojimą. Pirmasis M. Kaurin romanas „Nærmere høst“, skirtas jauniesiems paaugliams, pelnė du svarbiausius Norvegijos jaunimo literatūros prizus, o vertimas anglų kalba – Amerikos literatūros apdovanojimą „The 2018 Sydney Taylor Book Award“. Rašytoja studijavo kūrybinį rašymą ir literatūrą Norvegijos vaikų knygų institute Osle. Su šeima gyvena netoli Oslo, dirba vaikų literatūros redaktore.

atsiliepimai

Atsiliepimai

Dar nėra atsiliepimų.

Būk pirmas palikęs atsiliepimą “(Ne)tikros atostogos”

Uždaryti
Ieškoti pagal kategoriją
Prekės su nuolaida
Navigacija
Uždaryti

Mano krepšelis

Uždaryti

Mėgstamos prekės

Neseniai peržiūrėti

Uždaryti

Smagu jus čia matyti!

Jūsų asmeniniai duomenys bus naudojami užsakymo įvykdymui, patogesniam naršymui šiame tinklalapyje bei kitoms reikmėms, kurios aprašytos mūsų privatumo politikoje.

Jau turite paskyrą?

Uždaryti

Kategorijos